SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WYNIKI str.9 -Konkurs działu Trening w domowych warunkach - 600 PLN do zgarnięcia !!!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
To jest 3 piosenka i do tego techno remix, nie za bardzo mi się podoba, wole originał. Chodzi mi o ta drugą która zaczyna się razem z treningiem właściwym.

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2008-07-02 13:28:53

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42318
Venc1lq Fort Minor-Remember the name
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Dzięki, zaraz pośle soga tobie i skubolowi za filmik.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Nie zamykam tematu ale zdejmuję priorytet.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 249 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3035
Skubol! A trzecia piosenka!? NIe dałeś!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1228
http://pl.


Ciekawe czy miałbym szanse hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Zostałbyś zdyskwalifikowany za technikę wyciskania sztangi

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1228
Wiem wiem heh nagrałbym normalny filmik gdzie nie byłoby błędu kuknąłem dokładnie o co chodziło szkoda ze wcześniej tutaj nie zajrzałem ale może jeszcze kiedyś będzie okazja ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 249 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3035
Co akiraa zrobił złego podczas wyciskania sztangi? MIał zbyt rozłożone ręce? Zbyt szeroko?

BTW:
Akiraa, kiedyś też ćwiczyłem tak jak ty i kozaczyłem.
Robiłem sobie trening ogłolnosprawnościowy, po 1000 brzuszków, 120 razy zginanie ramion z hantelką, czy 120 najpełniejszych pompek w czasie 5 min. Ale skończyłem z tym, bo tym sposobem przybrać mase jest BARDZO trudno. Przeżuciłem się na kulturystyke i jestem zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1228
Wenzon ja tak nie ćwiczę że 1000 brzuszków itp. bo wiem po tylu latach na czym trening się opiera no i czasu nie ma. 3 razy w tyg. trening siłownia jeżeli mam czas to na siłowni jeżeli nie to w domu i 3 razy w tyg. trening aerobowy.Obecna waga jaką mam mi pasuje :)
ok.75 kg Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WPI i BV - mala dygresja

Następny temat

ćwiczenia na nogi

WHEY premium