SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs Wrzesień - podciąganie siłowe

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie, oglądacie w hd na całym ekranie czy jaja sobie ze mnie robicie?
Mogę nagrać jeszcze raz, jeżeli to konieczność, ale ja widzę wszystko jak na dłoni.

Acha, i co do brody nad drążkiem. Panie Janku, jeszcze pół centymetra i łeb w suficie, a dwa:
fanslaska


Proponuję podciągnięcie na drążku dowolnym chwytem i rozstawem dłoni z ciężarem podwieszonym z przodu. Wygrywa największy ciężar brutto - CC+ podwieszony ciężar. Zaczynam ze zwisu na prostych ramionach (bez podskoków )i zaliczamy brodą do drążka.


Wycwiel, 98+45=143







Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2016-09-04 17:45:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3008 Napisanych postów 2649 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29859
wycwiel mozesz jak masti wspomnial jako wyjatek bo jedno razowo i bedzie to przyklad poprawnego filmowania co rowniez pokazal queblo moim zdaniem



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Uuuu!! Teraz wdzę wyrażnie wynik dla mnie miazga to chyba Twoja mocna strona.GRATULACJE!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Fins, nie wiem kto w końcu to wszystko ocenia, ale ostanie podejście nie może być zaliczone, wyraźnie widać niedociągnięcie nawet do brody.... Proponuję powtórzyć.

Wycwiel film jest prywatny.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Wycwiel. Dlaczego nie zdecydowałeś się na podchwyt?
Iti, jeżeli naprawdę podejrzewasz mnie o oszustwo (co mnie trochę uraża, ale trzymam się), zaproponuj jak mam ustawić kamerystkę w moim garażu, żeby niewierni Tomaszowi jak ty uwierzyli. Podczas nagrania, stała przy ścianie bocznej więc ewentualnie może stanąć z tyłu, ale wysokość podciągnięcia będzie jeszcze mniej widoczna. a sceenshot z talerzy mogę ci zrobić, jak serio nie widzisz cyfr?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3008 Napisanych postów 2649 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29859
fanslaska
Panowie, oglądacie w hd na całym ekranie czy jaja sobie ze mnie robicie?
Mogę nagrać jeszcze raz, jeżeli to konieczność, ale ja widzę wszystko jak na dłoni.

Acha, i co do brody nad drążkiem. Panie Janku, jeszcze pół centymetra i łeb w suficie, a dwa:
fanslaska


Proponuję podciągnięcie na drążku dowolnym chwytem i rozstawem dłoni z ciężarem podwieszonym z przodu. Wygrywa największy ciężar brutto - CC+ podwieszony ciężar. Zaczynam ze zwisu na prostych ramionach (bez podskoków )i zaliczamy brodą do drążka.


Wycwiel, 98+45=143


No waga ok ale i tak uwazam ze powinniscie wazyc sie z obciazeniem , a co do filmowania to cala sylwetka powinna byc widoczna obowiazkowo





Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2016-09-04 17:45:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
konik506
Fins, nie wiem kto w końcu to wszystko ocenia, ale ostanie podejście nie może być zaliczone, wyraźnie widać niedociągnięcie nawet do brody.... Proponuję powtórzyć.

Wycwiel film jest prywatny.


Ostatnie oczywiście nie do zaliczenia, pokazałem tylko, żeby mi nikt nie zarzucił, że nie walczyłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3008 Napisanych postów 2649 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29859
Co do niewiernych tomaszy to nie ja !
co do ustawienia kamery proponuje wyjsc na przeciw z garazu jak dobrze widze i po sprawie , no i jak cie urazilem to Sorry nie oto mi chodzilo luz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Panowie jeżeli chodzi o ogólny ciężar czyli 143 to jest dobry co byście nie mówili.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kelton drążek HD2 czy HD15

Następny temat

Konkurs Wrzesień - Grip fight

WHEY premium