SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs Wrzesień - podciąganie siłowe

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
Ok To jaki w końcu wynik- cyfrę trzeba Pobić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10013 Napisanych postów 30355 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728566
143 kg- kwestia tylko wykonania-jak Fans poprawi film to tak jak na nowym, a jak nie poprawi-można robić w takiej konwencji ,jak wrzucił sam. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30603 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270679
odniosę się tylko do dwóch rzeczy


masti
Panowie zasady są jasne-najpierw wstawia to autor Wyzwania a potem możecie Wy zaszaleć -ale po 15 września :).


Dla Wycwiela jest wyjątek-może wstawić prędzej ale dopiero jak Fans wstawi swoją próbę




szkoda ze nie było o tym mowy na początku tematu, nawet jeśli to kontynuacja jakichś innych wątków, znanych tylko bywalcom to dla świeżaków takie info powinno być.



ojan
Moderatorzy są wykluczeni - są od sędziowania i doradzania.


generalnie jw. brak info.
Zwłaszcza ze ja sam pytałem autora o uczestnictwo(czyli moderator i na dodatek ciut poniżej wieku)
i chyba slusznie napisałem sobie wtedy "najwyżej pozakonkursowo"




a co do wyniku, Jeśli się "uprawomocni" to wynik bardzo dobry. Jak skończę się urlopować to POZAKONKURSOWO,coś być może dorzucę do tematu,bo w swej próbie czułem że mam sporo zapasu i mnie korci.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7286 Napisanych postów 12488 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87745
Tak czytam swoje pisanie i nie wiem skąd wziąłem tych "drawli,nafciarzy,hydraulików i kelnerów" ale pamiętam że w coli było dużo loodu dobrze że schowali mi tablet:)
A wracając do tematu to Fans kawał bysiora z Ciebie:)No i wynik 143 po byku!25 września Sochaczew robi MP w podciąganiu siłowym tam będą duże ciężary i dużo lżejsi zawodnicy ciekawe jakie wyniki padną. Konkurs wymyśliłeś ciekawy napewno będzie jak to masti napisał popularny do końca:)

Jak by można było jeszcze wiek dorzucić to miał bym też niezły wynik:)



Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2016-09-05 08:44:12

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2016-09-05 09:12:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Tak jest, film musi być czytelny w 100%

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
QUEBLO

ojan
Moderatorzy są wykluczeni - są od sędziowania i doradzania.


generalnie jw. brak info.
Zwłaszcza ze ja sam pytałem autora o uczestnictwo(czyli moderator i na dodatek ciut poniżej wieku)
i chyba slusznie napisałem sobie wtedy "najwyżej pozakonkursowo"



Niech mnie pan Janek czy Masti poprawi jezeli sie myle, ale chodzi o moderatorow +35, wiec na moj nos nic nie stoi na przeszkodzie, zeby Twoja proba brala udzial w konkursie.
Szczerze, to nie rozumiem, dlaczego pan Janek nie moze brac udzialu. to bylby dla mnie zaszczyt stanac z nim w szranki. Na luzie atakujemy i niech wygra najlepszy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12102 Napisanych postów 30522 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130826
Jak masti się zgodzi to może podniosę Ci frekwencję.
Na razie mam tylko 65% Twojego wyniku!
Ale mam nadzieję się poprawić!

Zabawię się też u Szajby :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Byloby fajnie, a jak sie pan zapatruje na udzial QUEBLO w konkursie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12102 Napisanych postów 30522 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130826
fanslaska
Byloby fajnie, a jak sie pan zapatruje na udzial QUEBLO w konkursie?

Głos decydujący ma masti .
Obyś potem nie narzekał, że przegrałeś!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie bede, znam swoje miejsce w szeregu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kelton drążek HD2 czy HD15

Następny temat

Konkurs Wrzesień - Grip fight

WHEY premium