SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs Krata na Lato 2016 - novyneo

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
novyneo
podciąganie na jednej ręce (tutaj też progresja)

Podciągasz się na jednej ręce,czy drugą trzymasz za nadgarstek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Lepiej się Novy wybierz do fizjoterapeuty a nie do CF Boxu. Jak Ci się odnowiła, to znowu masz stan zapalny, więc 5-7 dni w ogóle nie powinieneś go przeciążać. Ostatnio jak tak miałeś, to zamiast leczenia wybrałeś środki przeciwbólowe, czyli zablokowałeś mózg na sygnał alarmowy. Ból jest oznaką, że dzieje się coś złego. środki przeciwbólowe to nie leczenie.Taka rehabilitacja wcale nie musi być długa. W Boxie na pewno dadzą Ci namiar na jakiegoś fizjo z rabatem, bo założę się, że tak współpracują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
drazekm
Podciągasz się na jednej ręce,czy drugą trzymasz za nadgarstek ?

Broń boże za nadgarstek. Kiedyś próbowałem i ta technika wogóle mi nie leży. Wolę z jedną ręką niżej lub na kilku palcach ręki wspomagającej.

nieraz
Lepiej się Novy wybierz do fizjoterapeuty a nie do CF Boxu. Jak Ci się odnowiła, to znowu masz stan zapalny, więc 5-7 dni w ogóle nie powinieneś go przeciążać. Ostatnio jak tak miałeś, to zamiast leczenia wybrałeś środki przeciwbólowe, czyli zablokowałeś mózg na sygnał alarmowy. Ból jest oznaką, że dzieje się coś złego. środki przeciwbólowe to nie leczenie.Taka rehabilitacja wcale nie musi być długa. W Boxie na pewno dadzą Ci namiar na jakiegoś fizjo z rabatem, bo założę się, że tak współpracują.

Z tym fizjoterapeutą to nie jest zły pomysł. Najpier pójdę do internisty po skierowanie do ortopedy. Potem się u ortopedy jakiegoś zapiszę i ... swoje w kolejce odczekam. Pewnie sam (jak już się dostanę) da mi skierowanie na fizjo, i tutaj też swoje odczekam. Niestety nie dla mnie "szybkie" wizyty u specjalisty, bo ortopedzi się cenią, tak od 150/konsultację + RTG/USG/Rezonans. Kwota za taką "szybką" diagnozę to minimum 200 zł. Na ostry nie ma co jechać bo jest lepiej. Zgadza się, jakiś stan zapalny się pojawił znów, bo widać ustąpił i ból razem z nim (puchnie, jest ucisk, a ucisk = ból). Złamania nie obstawiam, raczej "zmęczenie materiału", przeciążenie, czy jak tam zwał. Aczkolwiek fizjo by się przydało, żebym mógl dalej trenować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Olej internistę i ortopedę i rozpytaj o osteopatę albo fizjoterapeutę np. w tym boxie, o którym wspominasz. Zaoszczędzisz czasu, kasy i nerwów, a efekt będzie co najmniej taki sam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nieraz
Olej internistę i ortopedę i rozpytaj o osteopatę albo fizjoterapeutę np. w tym boxie, o którym wspominasz. Zaoszczędzisz czasu, kasy i nerwów, a efekt będzie co najmniej taki sam.

Ok. Jak już będę to zapytam. Dzięki

Przy okazji, z konkursu nie rezygnuję, ale drogę do redukcji będę musiał inną obrać, chociaż sam nie wiem jaką. Do terminu zgłoszeń do II-go etapu jeszcze jest czas, więc się zastanowię i zobaczę jak będę się czuł (a w zasadzie to na ile mój nadgarstek mi na to pozwoli). Póki co luz. W planie na dziś MOŻE Pistolety i jakieś Planki


Zmieniony przez - novyneo w dniu 2016-05-11 08:50:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
novyneo
W planie na dziś MOŻE Pistolety i jakieś Planki



Zmieniony przez - novyneo w dniu 2016-05-11 08:50:36

Zapowiada sie wieczor pelen wrazen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fanslaska
Zapowiada sie wieczor pelen wrazen

Fan, ale ja napisałem Planki nie pianki Poważnie, z kontuzją coś jeszcze jestem w stanie robić chociaż cokolwiek by to nie było to d... nie urwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
alez planki na redukcje sa idealne (kontuzja nadgarstka nie przeszkadza, )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napewno piszemy o tym samym?
Tak czy inaczej, będą pianki...tzn Planki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Poczytaj o PLANKACH u Ojana, to będziesz wiedział skąd taka dyskusja tutaj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs Krata na Lato 2016 - KEBUL 74

Następny temat

Głosowanie w konkursie Krata na Lato-wszystkie etapy

WHEY premium