SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs Świąteczny

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 43328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20982
No jasne że tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787


Rowniez dostalem. Smak jablko, wiec powinno byc ok. Moze jeszcze uda mi sie wcisnac ja na koncowke cyklu. Dzieki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
NUTRIFARM najpierw piszecie ze mile Was zaskoczylismy a teraz ze zadno haslo nie spelnilo oczekiwan, tyle czasu odwlekaliscie wyniki wszyscy mieli nadzieje na wygrana a teraz --> ' naprawde nie ladnie z waszej strony ze nikomu nie daliscie zadnej nagrody, mogliscie doslownie 2 opakowania jakis niedrogich supli komus dac i zupelnie inaczej by to wygladalo.Nie liczylem jakos za bardzo na wygrana ale jak ktos przeczyta moj profil to bedzie wiedzial dlaczego to pisze (jedem z podpunktów "denerwuje mnie")

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7657
sixth świetny profil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2014
ale podpunkt był taki ze jeśli hasło będzie użyte a widocznie żadne się nie nadaje wiec nie ma o co się spinać

a w ogóle zamknąć już ten spam i otworzyć temat z opiniami

http://irras.mybrute.com

>>>fight<<< :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
już się tak nie spinajcie, rozdali 20 opakowań massacry a wam jeszcze mało
Będą inne konkursy, może wygracie jakiś brelok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
potwierdzam do mnie tez dzis doszlo dziekuje i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
Eoghan ja nie dostalem massacry to sie spinam nie no przeciez ja ich nie atakuje tylko leciutką reprymende daje ^^ ale przeciez wiadomo ze i tak mega szacunek dla nich za to ze organizuja takie konkursy

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dostalem massacre
zaraz stestuje
dzieki wielgasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale konkurs pogratulować!!!! Ludzi w maliny wpuszczacie...
A najlepsze były hasła: proszę o cierpliwość musimy wydać sprawiedliwy werdykt żeby wszyscy mieli równe szanse... No i faktycznie mieli

Skandal...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Próbki MASSACRA EPISODE 2 i nie tylko-ROZDALISMY !!

Następny temat

Olimp katalog 2008

WHEY premium