SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs: wyciskanie leżąc- SIŁA wg. Mały WL

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
częstotliwość startów 3-4 tygodnie....?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 165 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6138
Ok moge zrezygnować i skupić się na czerwcu nie ma sprawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 165 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6138
Zrezygnować ze startów oczywiście nie z konkursu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 165 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6138
...

Zmieniony przez - mały WL w dniu 2013-04-15 22:10:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 165 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6138
Witam WZOREK mam pytanko, rozumiem, że nad planem będziemy pracowali za około tydzień, a czy mógłbyś mi coś podpowiedzieć na temat jedzenia przed samym startem i ważeniem ?? Konkretnie chodzi mi o ważenie, które mam w czwartek o 20 i około 2 kg do zbicia (ważone rano 75,6 ale lepiej mieć zapas:D). Jak również czy mógłbyś mi coś podpowiedzieć o jedzeniu przed samym startem do tej pory na godzinę przed startem piłem kawkę lub energetyka i jadłem słodkości czy to dobre wyjście ?? Czy może masz jakiś inny sprawdzony sposób?? Z góry dzięki za odp.

Zmieniony przez - mały WL w dniu 2013-04-17 16:51:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Strasznie nerwowo podchodzisz do tematu...nie musisz pisać do mnie na PW,możesz pytać swobodnie tutaj.
jak masz ochotę mnie opierd.....ić to też śmiało....najwyżej dostaniesz bana,ha,ha,ha

mały WL plan dla Ciebie zaczniemy wdrażać i opracowywać wspólnie,po tych zawodach na które jedziesz.
W jakiej kategorii masz zamiar startować,czy masz problemy ze zbijaniem wagi ?
Ja stosuję często na dwa dni przed zawodami zwiększoną ilość BCAA i raczej już wypoczywam...w dniu zawodów izotoniki,BCAA,i jak mam zapas wagi to ładuję się węglami,czasami jakiś stak kreatynowy przed startem i kofeinka lub tauryna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 165 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6138
Nie chciałem być upierdliwy sorry, ze zbijaniem mam średnio raz tylko byłem w podobnej sytuacji i udało mi sie o 5 dkg, szczerze pisząc nie ma pojęcia o suplementach bo bardzo rzadko je stosuje. Startować będę w 74 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
a opłaca się zbijać jak masz z tym problemy ? tracisz przy tym na sile ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 165 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6138
W sumie tak, ale trzeba przyznać, że to są "zawody firmy krzak " i ważenie jest o dzień wcześniej o 20 a start mam około 08:30 dnia następnego więc myślę, że sie zregeneruje. Poza tym w wadze 74 mój wynik daje szanse na podium a w 83 raczej marne. Myślałem o nie piciu i owinięciu się folią, rok temu pomogło. A czy przed startem stosujesz jakąś dietę ?? Wiem, że pytanie banalne, ae myślę, że zawsze warto porównywać się do kogoś wyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Ja staram się kontrolować wagę na trzy tygodnie przed startem,chyba że nie zależy mi na tym w jakiej kategorii wystartuję ...Zbijanie wagi przez trzy tygodnie praktycznie nie powoduje strat siłowych...pod warunkiem że się nie przegnie z nadwagą,podczas budowania siły.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs :wyciskanie leżąć-SIŁA wg rutkow-a

Następny temat

Konkurs:Wyciskanie leżąc-wytrzymałość wg.Gajor

WHEY premium