SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniu prosze o pomoc z redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5439

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Płeć

mezczyzna

Waga

130

Wzrost

195

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

zbicie wagi

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

]

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

pilka nozna

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

stosowalem kiedys to samo i schudlem w 2 tygodnie 7 kilo

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4415
Nie rozumiemy sie.Zamykam temat i sorry jak kogos urazilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4415
Wlasnie Koniu ja chcialem Cie poprosic o to bys ulozyl mi diete bo duzo ludzia juz pomogles;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4415
No wiadomo ;p a ile to kosztuje??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
bartek1605
No wiadomo ;p a ile to kosztuje??


bartek1605
...No i zeby robic diete to trzeba miec kasy a ja zbytnio jej nie mam wiec jem to co mam;p ....


zdecyduj się wreszcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4415
No tak ale jakbym sie wział to juz na serio wiec robil bym wszystko zeby miec kase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4415
znaczy wiadomo bym nie kradl hahha prace sie dowiedzialem ze bede mial i pieniadze beda;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
A nie lepiej sameu ruszyć d***, przeczytać (a nie oszukiwać!) i ułożyć? Czy to wymaga aż takiej filozofii?
Oszukujesz nie tylko nas, ale i siebie. Jeżeli teraz trudno ci utzymac dyscypline to co bedzie w czasie diety i treningu?

Ta waga od razu nie zleci - to efekt wieloletnich zaniedbań. Dlatego powinienes sam cos w tym kieunku chociaz probowac zrobic

Zmieniony przez - kalikstat w dniu 2012-04-04 15:47:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Wiesz co nie wiem czy Koniu się podejmie bo obrona przed trudem (czytaniem, treningiem, gotowaniem, trzymaniem diety) leży w naturze człowieka, ale Ty to już mega leń jesteś.

Masz luźne dni w pracy/szkole - to poczytaj wtedy! Nikt nie ułoży Ci diety na całe życie, będziesz płacił pół roku, rok, dwa a potem wypada się samemu nauczyć, a bez czytania tego nie zrobisz. Dieta to nie 3-5 miesięcy to styl życia (przynajmniej dla mnie). Fakt dieta od specjalisty i jego uwagi uczą wiele (sam się od Konia uczę) ale parę rzeczy doczytałem, a niektóre nawet wiedziałem już z rad Konia i zwyczajnie zapomniałem lub nie zastosowałem od razu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4415
Zamykam temat i prosze o skasowanie;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer czy naturalny posiłek po treningu?

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 87kg

WHEY premium