SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniu prosze o pomoc z redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5440

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Płeć

mezczyzna

Waga

130

Wzrost

195

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

zbicie wagi

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

]

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

pilka nozna

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

stosowalem kiedys to samo i schudlem w 2 tygodnie 7 kilo

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4415
Juz wszystko czytam i sam sobie wszystko uloze dzieki panowie te porady ze jestem leniem sklonily mnie do roboty hhahaha sam wszystko uloze pozdro i jeszcze raz dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Ale powedz na jaką pomoc liczysz? Że ułoże ci gotową dietę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
zejdzcie juz z chłopaka powiedział ze sam ułozy diete ale widząc pierszą to raczej po drugiej tez niema sie wiele czego spodziewac :P https://www.sfd.pl/-t527693.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4415
Mysle panowie ze teraz mi powiecie czy to wystarczy 1 posilke;Platkiw owsiane,3 jajka herbata bez cukru 2posilek;2 zlozone kanapki chleba razowego z wedlina drobiowa,garsc orzechow wloskich 3 posilek(przed treningiem):150g piersi z kurczaka+szpinak,4 posilek (po silowni) 100g ryzu + 200g cwiartki kurczaka gotowanej + surowka z kapusty+jablko 5 posilek;twarog pultlusty,mandarynka,jogurt +musli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4415
półtłusty*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
owoce i jogurt wyrzuć ile wyszło ci z tego kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3360
Z potreningowego wywal surówkę, jabłko raczej też.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4415
a mogę w przed treningowym zjeść zupę zamiast piersi z kurczaka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
No nie specjalnie, lepsze byloby jakieś mięso (nie musi być to kurczak), przed treningiem daj też węgle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
najlepiej przed treningem ryz brązowy :P po biały
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer czy naturalny posiłek po treningu?

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 87kg

WHEY premium