SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniec kariery: Dawida ' CYGANA ' Kosteckiego ?!?!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze chlopak mial trudne dziecinstwo i sie pogubil troche w zyciu jak raz sie zadal z nieciekawym towarzystem to potem trudno bylo sie z tego wyplatac...

A czy teraz nie ma wielu, którzy mają trudne dzieciństwo i się mogą pogubić trochę w życiu jak zadają się z nieciekawym towarzystwem takim jak "Cygan".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
Dobrze chłopaki(kopt i MMA) gadają. Ja też uważam Nie ma co bronić kogoś dlatego, że jest sławny. Moim zdaniem osoba taka jak sportowiec czy aktor powinna jeszcze bardziej uważać co robi i jak się zachowuje bo często jest przykładem i autorytetem dla młodzieży! Na takich ludziach poniekąd ciąży odpowiedzialność za młodzież bo w dzisiejszych czasach często chłopak nie posłucha mamy czy taty, ale jak to powie jego idol to posłucha.
Co do Cygana to wiadomo są w życiu sytuacje, ale on już miał swoje przeboje w przeszłości i nie wyciągnął z tego wniosków, czyli można odrzucić, że tym razem był to "przypdakowy" wybryk - zrobił to świadomie i za to powinien ponieść konsekwencje jak każdy człowiek.

Co więcej czytałem ostatnio artykuł o Polańskim i było tam wyjaśniane dlaczego sąd w USA nie chce przedawnić tej sprawy itd. Po pierwsze na pewno dlaatego, że Polański zwiał, a po drugie w Stanach panuje przekonanie, że jak wykroczenie popełni ktoś sławny to powinien ponieść nawet surowszą karę niż przeciętny obywatel, bo taka osoba na "świeczniku" ma być przykladem dla zwykłych obywateli.

A co w Polsce się dzieje z udziałem "sławnych" ludzi to przesada, wszystko im na sucho uchodzi. Stockinger (Doktor"2 promile" Lubicz ) to tylko jeden z przykładów - za takie coś normalny obywatel by już siedział. Albo przypadki 2 sławnych polskich piłkarzy (nie napisze nazwisk, ale kto wie ten wie), którzy śmiertelnie potrącili przechodniów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Może surowsze prawo, to nie. Człowiek to człowiek. Ale co do reszty to się zgadzam. Powinien normalnie odpowiadać za swoje czyny.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1500
zdziwiło mnie to że zawiasy dostał, przecież recydywe ma ale z drugiej strony za kasę można wszystko kupić wolność także -Kawute rozróżniam boks zawodowy od podwórka może Cygan nie jest jakimś profesjonalista, w walce jest nieprzewidywalny jak zwierze i to mi się podoba, a w życiu jak to w życiu na przekrętach mały odsetek się dorabia do końca życia- śmiać mi się chce trochę co do podejścia co nie których, nie ma co porównywać Chin do Polski - a co by było gdyby była kara śmierci za handel a np za 10 lat stało by się to chociaż częściowo legalne ( jak np w Czechach teraz jest), przecież nawet jeśli te wszystkie zarzuty są prawdziwe nie chodził po ulicach i ludziom na siłę nie wciskał, ba coraz częściej sięgają po narkotyki ludzie możniejsi, wy sobie handlarza utożsamiacie z szatanem, rozumiem wszyscy by chcieli żeby nasi sportowcy byli potulni jak baranek, np jak Adamek słuchali Radia Maryja, jakoś jak Gołota w latach 90tych miał problemy z prawem nikt się o to nie czepiał każdy uważał go za bohatera narodowego(oczywiście nie porównuje ich jeśli chodzi o umiejętności).

Nie mam żadnej "misji" żeby go bronić, uważam że nie powinien tak postąpić, z drugiej strony nikt go za rękę nie złapał, śledztwo było prowadzone na podstawie zgromadzonych dowodów, które nie musiały być jednoznaczne. Ja mam nadzieje że chłopak jeszcze coś w boksie pokaże może w czołówce się nie znajduje, ale walki się miło ogląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3124
kostecki wraca na ring 6 lutego ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Najlepiej jakby musiał w celi 6 lutego walczyć o dobre kojo...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Dużo stracił w moich oczach po tej sprawie. Lubię takich bad boysów w ringu i w życiu ,ale to gruba przesada.

Grupa BKP powinna odcinać się od takich ludzi dla własnego dobra.

Zmieniony przez - Thai-Mati w dniu 2010-01-08 19:39:05

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8877 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75100
Mati, co ty pierdzlisz???

W historii było wiele wysmienitych bokserow z przeszłoscia kryminalna np Tyson i jakby każda grupa promotorska miala odcinac kazdego piesiarza z "nie ciekawaą przeszloscią" to boks by wiele stracił...

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 784 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19407
Przynajmniej mamy boksera, który ma kolorowa przeszłość, teraz Cygan będzie bardziej się sprzedawał, a co za tym idzie będzie miał więcej kasy.Przynajmniej nie będzie musiał sprzedawać dragów i jakichś dziwek

Zmieniony przez - Blachapl w dniu 2010-01-09 00:11:27

+$+ sru sru

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Dla mnie Cygan ma kolorową przeszłość,ale chyba ze względu na pochodzenie Jest dla mnie bardziej gangsterem niż bokserem,który uważa,że mu wszystko wolno i bawi się w alfonsa skoro kasował haracze od dziwek,handlowanie dragami też nic dobrego o nim nie mówi,bo przykładu młodym bokserom nie daje dobrego,a swoją siłę i umiejętności wykorzystuje nie do tych celów co trzeba,więc sądzę że przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości powinni mu pokazać,gdzie jest jego miejsce,a tym miejscem jest więzienie,tam będzie miał do czynienia z jemu podobnymi.Jedną szansę,czyli wyrok w zawieszeniu za poważne przestępstwo już miał,drugiej otrzymać nie powinien.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2010-01-09 00:24:59

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spadek masy, wzrost siły

Następny temat

Muay thai - koszta treningu.

WHEY premium