SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniec Rzezby , nowa masa !

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Matellka Trec Team
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 191 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 560
Jabol gadanie o pompie potasowo sodowej przed startem to historia. Papaj i definicja wychodzili pod tym względem z marszu, bez żadnych kombinacji z sodem i potasem. Jest to szczególnie zgubne dla tych, co nie znają swojego organimu, bo wówczas zamiast wymiatać wodę spod skóry wymiatają ją z mieśni, podczas gdy skóra robi się gruba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
To Matelko moja Droga napisz mi czemu Giszmanowi bardzo dobre to wychodzi.

Opisz mi, pomóż mi, wytłumacz mi, a nie tylko Wmawiasz innym swoje i wyłącznie swoje zasady, gdzie inni robią inaczej a bardzo im to dobrze wychodzi.

z tego co wiem prowadzisz kadre, więc twoje odpowiedzi powinny zawierać argumenty poparte jakimiś artykułami "niezależnymi" lub badaniami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1276 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6997
Witam Panie/Panowie

2 Dni lekkiej laby , wypilem sobie lacznie 2 piwka i zjadlem nieco gorzej niz zwykle ( czyli dla mnie gorzej dla innych i tak czysto / po 17 nie bylo juz ww zlozonych ktoych bym nie palil tego dnia no dzis tylko piwko o 19 z rodzina / waga 85 kg wiec IMO dobrze ale chudo ) ale nie zabralko spacerow i rowerka popoludniem dla konfortu psychicznego ze wegle nie ida " w las " .
Jutro masa masa masa !
Zaczne sanidanie :
po przebudzeniu pol miarki izolatu albo bcaa
Omlet okolo 100 g platkow + 4 bialka + pomidor
po 3 godz przed t:
100 g ryzu basmati + 200 g kurczaka + liscie szpinaku
trening KLATKA , mialem problemy z okolica podciecia/zewnetrznego dolu klatki .
Lekko zaniedbana byla ta czesc klatki i fatu tam wiecej bylo .
Wiec 1 : Wszystko 12 10 10 8 - 1. Skos Ujemny / 2.Skos Dodatni 3.Wyciskanie na maszynie w roznych plaszczynzach 4.Butterfly 5.Przenoszenie i tyle sama klatka w 1 dzien .
Po treningu 40 g Viatrgo
W Domu izolat
Posilek po t : 100g ryzu + 200 g kurczaka + liscie szpianka
4 Posilek albo troche owsianki albo pol torebki ryzu brazowego + tunczyk/wolowina z brokulami / pomidorami .
5. W zalenosci od czasu albo kurczak + warzywa + orzechy/oliwa i przed snem twarog albo sam twarog + " bania " oliwy z oliwek .

Zmieniony przez - Dairy w dniu 2010-07-18 21:42:25

" Niech sucha masa bedzie z toba "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Matellka Trec Team
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 191 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 560
Drogi Jabolu już Ci odpowiadam. Bo Giszman to doświadczony zawodnik, który zna swój organizm, jego reakcje. Oczywiście tą taktykę stosuje wieu zawodników, ale bedzie ona nietrafiona dla nowicjuszy. POza tym, jak pokazałą praktyka można wyjść bez kombinacji z sodem i potem i wygrać zawody, co oznacza że taktyka NA i K nie jest jedynym gwarantem maksymalanego odwodnienia. Przykładem zawodnika, który przedobrzył w tej kwestii, którego zresztą bardzo lubię, jest np. Mateusz BUrdzy na MP.
Gdyby wgłębić się w mechanizmy hormonalne łatwo przekonać się, że trudno przechytrzyć organizm i jego mechanizmy fizjologiczne dotyczące Na i K.
Jabol moim zamiarem nie jest obalanie wszystkich wznoszonych przez lata bastionów kulturystyki ale pokazaywanie alternatyw, równoległych ścieżek.Nie mam misji namawiania do nic wszystkich. Jak ktoś chce może ich wybróować. To samo dotyczy jedzenia węgli przed snem.
Jeżeli pragniesz bardziej naukowej argumentacji zapraszam na mój wykład o gospodarce wodnej ustroju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1276 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6997
Hmmm ciekawe co piszecie ale ja nie startuje ( jak narazie )
ale moze jakas mala porada dla mnie wymyslicie

" Niech sucha masa bedzie z toba "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nie sugerowałbym się Mateuszem.
Zresztą ostatnio widziałem go na siłowni, duży Boy.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Matellka Trec Team
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 191 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 560
Tak masz rację Dairy - dla osoby niestartującej gadanie o Na i K jest zbędne
.
Napisz ile ważycsz w tym momencie i jaki masz cel treningowy to coś wymyślimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Matellka Trec Team
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 191 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 560
Jabol! mówię o jego formie na MP. Jest duży i wpożo gość!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1276 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6997
Wzrost 188-190 cm
Waga z dzisiaj ( 5 dzien off ) po posilku 85 kg.
Na gorze rozpisalem mniejw wiecej diete , mysle ciagle ile dac dni t i jak rozlozyc grupe w zaleznosci od 5 dni treningowych albo 6 ale raczej 5 .
Tendencja do tycia raczej ale tylko jesli nie uwazam nie trenuje / zle dzialaja na mnie weglowodany przed snem .
Planuje robic aeroby po 25-30 min 2-3x w tyogdniu ewentualnie zamienne na 40 min jazdy na rowerze poznym popoludniem ale raczej bede sie trzymac aerobow .

Zmieniony przez - Dairy w dniu 2010-07-18 22:08:50

" Niech sucha masa bedzie z toba "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
No ja wiem o czym mówisz i dlatego mówię, że przykład dałaś nie tego tamtego.
I Nie mieszajmy M.B. tutaj.

A w porządku jest, zamieniłem parę słów.

Na Debiutach byłem widziałem na żywo, żyleta.

Na MP tylko fotki nie było ciekawie ale przykład nie tego tamtego.

Zostawmy Go proszę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clenburexin 2

Następny temat

ANKIETA TREC NUTRITION - WYPEŁNIJ I WYGRAJ NAGRODY

WHEY premium