SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konfesjonał FunkyKoval'a

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9637
A ja Ci podaję rękę za odwagę umieszczenia swoich, "takich" zdjęć.Nie powiem,nie jest najlepiej,ale ludzie(!!!!)spójrzmy prawdzie w oczy:chłopak wie,że jest źle i chce coś z tym zrobić.Popatrzcie ile ludzi "pulchnych"(sorka,nie bierz tego do siebie)ma w d****swój wygląd ,zasłaniając się tekstami,że to wnętrze jest ważne(i inne bla bla bla)a nie wygląd.Jeszcze raz słowo uznania i NAPRAWDE życzę sukcesów!!!!Będzie dobrze

Test your own limits and keep going

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Wykorzystaj dobrze test
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
no jedziesz jedziesz i dojedziesz ?

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 862 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13850
najbardziej chyba uderza ze dopiero teraz Funky sie wzial za siebie mimo iz na forum siedzial kawal czasu. Powodzenia raz jeszcze!

----Ręce które leczą----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23820
malinka

dzieki za mile slowa otuchy

Don Garcia

jade, jade, pierwsze podsumowanie juz w temacie glownym ---> https://www.sfd.pl/temat255992-strona3/#post15 

SAMSUNG ML-3561N A4 USB - 1500zł

Drukarka laserowa, mega wydajna do zastosowań biurowych.

Nowa, nieużywana!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13533
widze ze pas, pepek na minus
biceps, klata na plus (klata 2,5cm w tydzien??)
no waga na razie w miejscu ale na pewno pójdzie w dół jak bedziesz trzymał diete
powodzenia i wytrwałości
pzdr

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 354 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8412
Ritual jak wcinasz platki z wheyem? Wrzucasz na talez i zalewasz woda czy mlekiem? Kiedys sprobowalem platki górskie z zimna woda myslalem ze sie pożygam

Mądry człowiek powinien wiedzieć,że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się,jak sam może leczyć swoje choroby

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po twoim pierwszym tygodniu widze ze niektóre objawy sa podobne do moich. Chodz tak jak ja to miałem z tym braku głodu to faktycznie jest ten efekt tylko na poczatku pozneij jak bedzie weicej areobow i sie pzryzwyczai organizm do dawki bedzie apetyt wzrastał. No i faktycznie ja sikałem co 15 minut:) Pobudzenia też widze że nei odczuwasz tak jak to było u meni nawet pzry dawce 5 kaps dziennie. Jak na tydzień redukcji na tym srodku+ deta i ćwiczenia to waga nie spadła znaczaco :(? U mnie w pierwszym tygodniu bylo to najwyrazneij widoczne zejscie wody no pzrez co waga spadła w pierwszy tydzien 4kg w dół , fakt ze ja wiecej ważyłem niz ty i może było mi to łatwiej zaobserwować.

Powodzenia i czekam na nastepne twoje opisy.

pozd
haryb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23820
pak man

wez pod uwage ze w lutym i styczniu stracilem 10kg miesnia wiec teraz wracajac do treningow czesciowo i powolutku bede to odrabial to raz

a dwa to to ze z 2tygodniowego wprowadzenia, delikatnych treningow obwodowych przeszlem na srednio-mocne treningi 2 razy wtygodniu kazda grupa miesniowa

zwlaszcza tez ze jak widac diety niemam glodowej(2600kCal/day) wiec jest czym sie regenerowac i mysle ze niepowinienem juz zbytnio tracic miesnia, raz ze to co mialem stracic to juz chyba stracilem w styczniu, a dwa ze niegloduje

given

ja tez zauwazylem zalane na 5min platki, jak wsiakna wode, zalane samym jogurtem sa lepsze niz z nawet tak smacznym bialkiem jak 100% whey

haryb

jak juz pisalem wyzej, to co mialem stracic to juz stracilem z miesnia, wody chyba tez, zwlaszcza ze ja na diecie to juz jestem od ponad miesiaca, wiec nieprzechodze jakiegos 'wstrzasu' zywieniowego, wrecz przeciwnie, jem chyba troszke wiecej niz w poprzednim miesiacu

za tydzien zobaczymy, moze to za duzo, ale dopiero 2-3tyg przyjdzie czas na jakies ewentualne korekty

SAMSUNG ML-3561N A4 USB - 1500zł

Drukarka laserowa, mega wydajna do zastosowań biurowych.

Nowa, nieużywana!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13533
no wporządku
pzdr

*** Mafia Ślązaqf ***

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST: The Magic Stack FunkyKoval -> pods. 5 str

Następny temat

Co lepsze...

WHEY premium