SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kondycja zdrowie i 3 używki.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43
Siemka, postanowiłem się zapisać na treningi kickboxingu i mam kilka pytań do doświadczonych ludzi odnośnie zdrowia .
Od razu przyznam że lubiłem popłynąć w melanż nie raz, pale papierosy, piłem alkohol dość często zwłaszcza w wakacje i pale marihuanę.
Ostatnio mam dość długi kaszel. Przez ostatni rok trochę się obijałem jeśli chodzi o sport, wcześniej biegałem rozciągałem się od czasu do czasu jakaś siłownia itp. Ważę mało 60 pare kilo wiek 18 lat wzrost około 170cm. Teraz alkoholu nie chce praktycznie w ogóle dotykać maksymalnie jakieś piwo raz czy dwa razy w miesiącu, pozostaje kwestia papierosów i marihuany. Z papierosami się staram ograniczać pale np z kolegą na pół albo po postu tak zwane "pojary". Teraz kwestia ostatniej używki czyli trawki jak np sobie zapale w wekkend z kolegami to może mieć to duży wpływ na moją kondycję i osiągnięcia w walkach?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeżeli podchodzisz poważnie do sportu to odstaw marihuanę.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43
dlaczego akurat marihuanę przecież to najmniej wpływająca na zdrowie używka z tych 3 wymienionych z tego co mi wiadomo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Fajki odstaw odrazu. Zerowe pozytywy z tego gowna. Jak zapalisz ziola raz na miesiac to nic ci nie bedzie, podobnie z piwkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43
Warezz będę się starał ;) j***ny nałóg ;/ chodź i tak naprawdę mało pale w przeciwieństwie do kolegów którzy spalają paczkę dziennie ja sobie pojarki ściągam ;p. Zobaczymy jak to będzie idę w stronę rzucania pozdro ;).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból pleców na dole.

Następny temat

Łokieć tenisisty ? - ból

WHEY premium