SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kondycja

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
zalezy co rozumiemy pod słowem kondycja dla mnie kondycja to czas w którym jesteśmy stale prezentować swoje umiejętności na najwyższym swoim poziomie Im dłużej tym kondycja lepsza

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2040
I wyszedl caly cel cwiczen kondycyjnych :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72
Ok dzieki Wam za wszystko. Od jutra zaczyna treningi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Biegaj narazie co 3 dzien zacznij od 15 minut i dodawaj co 3 treingi po 5 minut, pozatym na samym poczatku nie dasz rady beigac co 2 dni bo beda cie miesnie bolec i sie tylko zniechecisz poxniej mozesz beigac co 2 dni jak sie forma poprawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72
Ok dzieki za rade;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2569
wogóle to najlepiej mieszać to wszystko, np. dwa razy w tygodniu luźne bieganie na dłuższym dystansie (ile? to już sprawa indywidualna) a raz w tygodniu solidne interwały, to na poczatek... i mimowszystko interwały dla mnie to konieczność jeśli zależy na progresji! no chyba że się z jakichś powodów nie może, ale lepiej organizm do nich przyzwyczajać!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena treningu

Następny temat

Pomsył na trening.

WHEY premium