SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koncentrat Białka Sojowego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23
agrf74: i jak te białko? zjadliwe jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23
mietek: gdzie kupiles sojowe supro 88%.??
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
wiem biniu ale kazeina jest duuużo drozsza

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Znajomy kradl mi z zakłądu.Było to białko z Izraela, nawet mi dokładnie odmierzał na wadzeSam się dziwię wysokiej zawartości procentowej, no ale sam czytałem etykietę zbiorcza..
Pzdr.
A kazeina wxcale taka lepsza nie jest.Bo co za różnica ze wchłania się dłuzej?{rzez to cięzej się trawi obciążając nerki.Różnicy nie będzie,a najważniejsze jest nie to ile aminokwasów w jak długim czasie w nocy mamy we krwi, ale jak dużo z nich zostanie wykorzystane do odbudowy/nadbudowy i regeneracji..
Pzdr.

Zmieniony przez - miętki w dniu 2004-09-03 23:43:15

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
miętki ja zawsze byłem przekonany,że kazeina jest sporo lepsza niz soja, i nie chodzi chyba o wchłanialnosc ale o jakosc tego bialka, jego wartosciowosc. Chyba lepiej jeść biały ser niz kotlety sojowe, bo jesli dobrze rozumuje to kazeina jest z mleka. Mietki a jadłes/piłeś sojavit?smakuje Ci?

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Piłem sojowe supro, nie było dobre, a Sojavit będę pił niedługoAle dodam kakao
Wartościowośc ma niewiele do rzeczy bo wpływ rodzaju białka na przyrosty nie został potwierdzony, tzn. nie ma dowodów ze białka uznawane za "lepsze" (czyt. droższe) mają wpływ na większe przyrosty.
Oczywiście sasm chciałbym wierzyć ze jak kupię drozsze białko, co się wchłania 7 godzin to będe wiekszy, ale niestety badania tego nie potwiedzają.Praktyka również.
Pzdr.
ps. jest jeszcze coś takiego jak świadomosć konsumencka, a ta jest kształtowana przez producentów odrzywek, więc "lepiej" się czujemy jedząc drozsze produkty niż tańsze, i tak będzie zawsze.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
Mi soja ani inne wolno wchanialne białka nie podchodza zwłaszcza wieczorem .. po kazeinie mam duzoe probpely z zoładkiem to samo tyczy sie soji , moj zoładek nie ich nie toleruje. Temu pije wpi na wieczor, i u mnie sprawa załatwiona

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
miętki mi chodziło raczej o to ze bialko sojowe jest niepełnowartosciowe poniewaz to bialko roślinne a kazeina to zwierzece

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Ale w świetle wyników badań nie ma to znaczenia
A soja zawiera wszystkjie niezbędne aminokwasy, wiec jak moze być niepełnowartościowa skoro np. bcaa ma więcej niż serwatka?Wyniki badań które opracowała Grasik byly już na forum, jak chcesz to poszukam i wkleję.
Pzdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
ok , miętki, ciekawe kto robił te badania , bo czasem jak słysze wyniki badan niektorych amerykanskich naukowcow to mam wrazenie , ze oni moga w nich udowodnic ,że krowa jest koniem.Moze i tak wynika z jakis badan tylko zastanawia mnie dlaczego ludzie jedza serwatke a nie soje skoro ta ostatnia jest smiesznie tania w porownaniu z innymi bialkami. Dlaczego nie ma szturmu na produkty z sojii ale z drugiej strony krowy i inne zwierzeta tez pasie sie produktami roslinnymi i rosna na tym. Nie wiem dlaczego ale i tak mnie ta cała soja nie przekonuje

..........

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB

Następny temat

Biogenix prolongatum vs. Ultimate prostar

WHEY premium