SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Komunikacja niewerbalna - pewny siebie sposób poruszania się u mężczyzn.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 1366

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 2 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 596
Cześć,

nie od dziś wiadomo, że pewny, majestatyczny krok u mężczyzny juz na początek sprawia pozytywne wrażenie na płci pięknej, a jedną z jego składowych jest także szerokie stawianie kroków w przeciwieństwie do kroku kobiecego, który powinien przebiegać jak najbardziej w linii. będąc facetem mam ten problem, że własnie stawiam kroki wąsko i w linii - czy jest jakieś ćwiczenie na siłowni bądź rozciągające, które sprawia, że automatycznie stopy będziemy prowadzić szeroko? Zdaję sobie sprawę, że pytanie jest. .specyficzne, no ale może ktoś już kiedyś spotkał się z zagadnieniem modyfikowania swojego sposobu poruszania się :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607896
Dziś zauważyłam że moje dziecko chodzi szeroko i nie stawia stóp w linii (a powinna, bo to dziewczynka ) I już wiem! Pielucha Albo takie majtki jak u zawodników sumo, oni też szeroko stopy stawiają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 158 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1042
Ty tak na serio czy jaja sobie robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607896
Znam mojego męża kilkanaście lat i nawet nie zwróciłam uwagi na to jak stawia kroki no i nie wiem co teraz? Jak będzie źle to rozwód?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
hahahaah nie mam pytań :D a myslałem że malo co jest w stanie mnie zaskoczyc a proszę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
A ja podejdę do tego na poważnie, jako fizjoterapeuta który analiza chodu jak i odtworzeniem w przypadku uszkodzeń motorycznych ma do czynienia na co dzień.
Oczywiście jeżeli chodzi o Hut to każdy z nas ma pewne specyficzne cechy które w sposób indywidualny wpływają na to jak się poruszamy. Oczywiście będą miały na to wpływ również cechy naszego charakteru nie tylko budowa anatomiczna. Jeżeli chodzi natomiast o stawianie kroków faktycznie tutaj w wyniku ćwiczeń motorycznych, funkcjonalnych, czy priopriocepcji możemy kształtować chód tak, aby zmodyfikować sposób poruszania się. Jest to mozolna praca, ale do wykonania.
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 158 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1042
Autor ma w domyśle zagwozdkę, czy jeśli zmieni chód, to dupencje będą na niego leciały. Nie, nie będą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
prawda,
proponuje zainwestowac w dobre auto


taki zarcik


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2022-04-30 08:27:42
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 158 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1042
TomQ-MAG
prawda,
proponuje zainwestowac w dobre auto


taki zarcik



Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2022-04-30 08:27:42


Niby żarcik, ale bardzo celnie trafia w punkt. Autor tematu pewnie ma z 14 lat, to jeszcze nie wie, jak świat damsko-męski funkcjonuje. /Z góry zastrzegam, że ja blacharą nie jestem, bo mam pracę w której dobrze zarabiam/.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
wbrew pozorom wydaje mi sie, ze taka mowa ciala bedzie bardziej odbierana przez samcow niz kobiety.
dlatego mozemy zauwazyc np. w szkole, ze niekiedy mlodziez "wozi sie" na lewo i prawo ruszajac konczynami gornymi niczym orangutan oznaczajacy swoj teren%) a podporzadkowane samcowi alfa slabsze jendostki przenikaja gdzies bokiem korytarza, aby nie byc czasem zauwazonym przez potencjalnego agresora. Czy kobueta nma to zrwaca uwage? Mysle, ze tutaj pewnosc siebie w rozmowie bedzie miala wieksze znaczenie :) co z tego, ze fizycznie przyciagmniesz wzrok, jak nie bedzie dobrej bajerki
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 158 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1042
Mnie osobiście bardzo bawi jak widzę, że facet specjalnie tak idzie chodnikiem jakby był co najmniej królem dżungli. Nigdy nie mogę powstrzymać uśmieszku.
Tak jak mówisz TomQ, dobra bajera to połowa sukcesu , ale to działa tylko na 3% żeńskiej populacji /w tym wliczając mnie, niestety/. Reszta moich koleżanek, t.j. 97% babek i tak leci na kasę i żaden chód czy nawijka nie pomogą. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607896
To już pewnie od kobiety (i jej wieku ) zależy na co leci Takie co lubią kasę też znam. Jak dla mnie to nie ważne jak facet chodzi, może nawet na rękach stawać, ale żeby był ogarnięty i zaradny, bo nie ma nic gorszego niż taka d.pa wołowa co nie potrafi nic sam zrobić i załatwić i niańczyć trzeba jak dziecko
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kręgosłup - dolny odcinek

Następny temat

Diagnoza ginekomastii - lipomastii

WHEY premium