SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Idealny salon fryzjerski dla mężczyzn według was

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 209 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5136
Witam wszystkich forumowiczów. Chciałbym się dowiedzieć jak według was powinien wyglądać idealny salon fryzjerski dla mężczyzn, jakich zabiegów oczekujecie oprócz strzyżenia ,jak powinien wyglądać w środku i wszystko czego byście oczekiwali od fryzjera i od salonu. Pytam dlatego bo prowadzę salon tylko dla mężczyzn już 4 lata ,ale chcę nadal się rozwijać ulepszać salon po prostu dopieszczać klientów. Poproszę także o opinie panie ponieważ pewnie razem ze swoimi facetami chodzicie do męskiego fryca więc także co wasz odrzuca w salonach a co zadowala. Możecie także pisać co was zadawala u waszych obecnych fryzjerów a co wam się nie podoba. Będę bardzo wdzięczny za wszystkie sugestie. Dodam iż na razie u mnie w salonie jest tylko strzyżenie włosów a także brody i wąsów w niedługim czasie planuje wprowadzić usługę golenia brzytwą(taką prawdziwą nie na żyletki) ,a także zabieg tuszowania siwizny, Można także u mnie napić się kawy z ekspresu ,herbaty a także wody oczywiście wszystkie napoje są wliczone w strzyżenie a także nawet jak ktoś przyjdzie z kimś do towarzystwa a się nei strzyże także napoje są za free. Także jeszcze raz proszę o wasze opinie .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Atrakcyjne fryzjerki , sam nie uczęszczam do fryzjera ale jak zobaczył bym jakąś fajną fryzjerkę to wszedł bym na pewno .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po wizycie u lekarza - czy to już koniec ćwiczeń?

Następny temat

Ból w karku

WHEY premium