SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Komunikacja niewerbalna - pewny siebie sposób poruszania się u mężczyzn.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 1357

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 158 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1042
Dokładnie, Viki. Moim zdaniem autor tematu ma kilkanaście lat i życie go jeszcze nie przeczochrało bo w przeciwnym razie już by kombinował, skąd zdobyć hajsiwo, a nie zadawał pytania o szpanerski chód typu "z telewizorami pod pachą".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Viki idę o zaklad, że ten co chodzi na rękach w Twoim przypadku by mial przewagę %) biorę pod uwagę Twoje zamiłowanie do sportu.
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 158 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1042
TomQ-MAG
Viki idę o zaklad, że ten co chodzi na rękach w Twoim przypadku by mial przewagę %) biorę pod uwagę Twoje zamiłowanie do sportu.


Każdy ma jakieś swoje upodobania i ja sama mam dość specyficzne "fetysze"- cechy, które mnie u faceta kręcą. Niemniej, nie słyszałam jeszcze, żeby jakaś laska poleciała na "chód króla dżungli" , a jak wynika z pytania autora, niektórzy się łudzą, że to zrobi wrażenie. Nie zrobi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607840
TomQ-MAG
Viki idę o zaklad, że ten co chodzi na rękach w Twoim przypadku by mial przewagę %) biorę pod uwagę Twoje zamiłowanie do sportu.


Nie, nie
Właśnie ze względu na moje zamiłowanie do sportu i częste starty w zawodach musi umieć ogarniać rzeczywiść i z dziećmi sobie radzić jak mnie cały dzień czy weekend nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 545 Napisanych postów 1472 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20887
Na szeroki i pewny chód, to wykroki ze sztangą i potem biegi takim wzorcem ruchu i powinno być ok, jeżeli faktycznie to poważnie bierzesz








Zmieniony przez - witorrr98 w dniu 2022-04-30 12:54:12
1

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 158 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1042
witorrr98
Na szeroki i pewny chód, to wykroki ze sztangą i potem biegi takim wzorcem ruchu i powinno być ok :]



Zmieniony przez - witorrr98 w dniu 2022-04-30 12:53:09


Plus telewizor pod każde ramię i kilka rundek po osiedlu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 545 Napisanych postów 1472 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20887
Llaalleeczka
witorrr98
Na szeroki i pewny chód, to wykroki ze sztangą i potem biegi takim wzorcem ruchu i powinno być ok :]




Zmieniony przez - witorrr98 w dniu 2022-04-30 12:53:09


Plus telewizor pod każde ramię i kilka rundek po osiedlu.


I potem szpagaty w formie stretchingu
1

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607840
Jeszcze można asymetryczny przysiad z gumą na kostkach, czyli lewa do przodu, przysiad, prawa do przodu, przysiad. Gdzieś na yt widziałam jako ćwiczenie na tyłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Monster walk z guma
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 158 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1042
Autorze tematu, czekamy z niecierpliwością na relację, jak to dupeczki padają z wrażenia na widok Twojego kozackiego sposobu poruszania się. Już kupuję popcorn na tę okazję.


Zmieniony przez - Llaalleeczka w dniu 2022-04-30 13:14:24
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kręgosłup - dolny odcinek

Następny temat

Diagnoza ginekomastii - lipomastii

WHEY premium