SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejny powrót - Buli

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Jak dla mnie odstaja nogi nie tylko odnosnie dociecia ale i obwodu. No i mala gestosc na placach tez sie wrzuca w oczy.

Ogolnie przyzwoicie i estetycznie ;)

Dzialaj !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Polka no różnicy za dużej na porównaniu nie ma, bo to różnica 6tygodni treningowych.
Gdzie waga aktualna jest o 1kg wieksza a tłuszczu jest troche mniej, więc tu o to chodzi.

Doris Nogi u mnie zawsze odstawały bo trenowałem je mega średnio, teraz i tak jestem w miare zadowolony z tego co jest.

Powolutku robie swoje, bym powiedział bardzo powolutku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Lepsze wolne zmiany niż gwałtowne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
U mnie choroba od niedzieli.
W poniedziałek nie poszedłem do pracy, na treningu ostatni raz byłem w sobote, dziś nie czuje sie jeszcze na siłach na trening więc zostaje w domu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Michę trzymasz chociaż jako tako?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Tak miche trzymam.
Choć wodą i tak podszedłem, może przez gorączke.
Jutro raczej wracam na siłownie. Czuje sie nadal jak dętka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Siemano, sory ze dopiero teraz ale wpisuje sie :* powodzenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Jestem w pracy, miałem dziś juz zrobić cardii i pójść na siłownię, a tu znowu czuje dreszcze , zaczyna mnie znowu powoli rozkładać... Zobaczymy jak to się rozwinie do wczesnego wieczora..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Jak dobrze, że ja przeziębienie przechodziłam całkiem niedawno - jest szansa, że szybko nie będzie powtórki z tej rozrywki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Po pracy poczułem sie troche lepie, pomyślałem ide z psem zrobić cardio, jak dam rade 40min to ide na siłownie.

i sie udało


Barki mocno,klatka lekko, tricepsy mocno

1.Wycisk hantli siedząc - 4x8 + 2regresy

2.Przyciąganie sztangi do klatki - 4x10-8 + 2regresy

3.Wycisk na maszynie typu hammer - 4x8 + 2 regresy

4.Wycisk francuski sztangą prostą - 4x8 +2regresy

5.Wycisk sztangi wąsko - 4x8 + 2 regresy

6.Seria łączona

-Rozpiętki na płaskiej - 3x15
-Wyciskanie hantli na płaskiej - 3x15
-Rozpiętki na baterflaju - 3x15

40min cardio z psem, 10min po treningu.

DIETA



1.
75g Platki jęczmienne
10 Białek jaj
Banan, jabłko

2.
150g Magicznej papki
100g Malin
Puszka tuńczyka

3.

75g Makaron
150g Pierś z kurczaka

4.

75g Makaron
150g Pierś z kurczaka

5.

200g Magicznej papki
150g Pierś z kurczaka
100g Malin

6.
300g Serek wiejski
40g masła orzechowego



Na koniec:


Trening poszedł bardzo dobry, hantle na 35kg konczyłem z zapasem.
Czuje sie dużo lepiej, jutro na 100% też trening poleci, może uda mi sie wyciągnąć dziewczyne bo też coś mówi,że chciałaby zacząć trenować.
Tak to mocno podlało mnie wodą, w sumie nie wiem dlaczego... W sobote wyjazd do Londynu a ja na twarzy jak arbuz....
Przepraszam za brak zdjęć i filmów, ale wypadło mi to z głowy. Jutro nadrobie:)
Aa z Londynu też spróbuje zrobić fajną relacje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Seba-X Budowanie Czystej Masy

Następny temat

[BLOG] DT by Ekon

WHEY premium