SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejny cykl ....oma+meta :P

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7986
Witam. Otoż planuje kolejny cykl. Dysponuje 10 ml omy, 50 mety british dragon, pudelko nolwy, 24 clomidu, 100 clenbuterolu. Zamierzam pociagnac ten cykl 7 tyg, mialo by to wygladac:
1-3 oma 500mg
3-7 oma 250mg
1-4 meta 20mg ED
3-7 nolwa 10 mg ED
Po ostatnim strzale omy po 21 dniach Clomid wraz z nolwa ktora mi zostanie z cyklu i chcialbym wiedziec jak dawkowac clomid bo na tym az tak dobrze sie nie znam Wraz z skonczeniem cyklu bede bral clena by troche sie podrzezbic. Macie moze jakies wskazania lub poprawaki do tego cyklu?? Clena moge zaczac brac od razu po skonczeniu cyklu???Clena bede walil 2on 2 off !!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 645 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8460
weźcie to usuncie ze wzgledu na papieża

[']

A.Maszewski: "aktualnie jestem na diecie weglowodanowo-bialkowej... czyli jem sporo weglowodanow i sporo bialek..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7986
Ty tu chodzi o moj cykl....Dla papieza ja tez mam szacunek..Niema zadnego kasowania mojego postu !! Planuje cykl wiec potrzebuje wskazowek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
goerge juz na sporo postow dzisiaj odpowiedzaino...

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7986
Nikt nic nie poradzi i nic nie odpowie ?? Niechce nikt soga
??

Zmieniony przez - Asus17 w dniu 2005-04-04 15:07:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
a ktory to ma byc twoj cykl i wogle napisz cos o sobie

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7986
Cykl drugi, dane itp. w profilu, staz ponad rok, pierwszy cykl z propa i mety, keidys jeszcze sam superanabolon.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 556 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6195
rok i 3 cykl - dobre sobie!
a co z przerwami pomiedzy?? dlaczego oma??

pewnie to i tak wezniesz i tak...

wiec choc soga zarobie

metax - moze byc
omke dalbym w 1w 500mg potem do 8w po 250,
nolwe wez przez calosc po 10mg

odczekaj az omka przestanie dzialac i clom

Sog nie wystawiony jest nic nie warty!!
http://www.sfd.pl/temat176217 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nolve wez jakby cos sie dzialo, tak to po co, woda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 604 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2468
a ile masz clomidu? wydaje mi sie ze po takim cyklu 20 tabl. starczy.
1 dzien - 200mg
2 - 4 dnia - 100mg
i potem 50 mg ed do skonczenia clomidu czyli jezeli dobrze licz to prze 10 dni a nolve wez wtedy kiedy bedzie sie cos dzialo! a jezeli uz sie uparles zeby brac od poczatku cyklu to bierz 5 mg ed. w zupelnosci to starczy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2337
a ile clomidu do 5 shotów omki i niecałej setki mety???? wystarczy 10??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clen i sajdy

Następny temat

metanabol+winstrol+oxandrolon+hgh

WHEY premium