SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejny cykl!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 384 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3458
wincol - dosyć trafne spostrzeżenie, aczkolwiek miło jest mieć dużo energii, chęci i pompy na treningu :) Więc jak kogoś stać na takie zabawki to jak najbardziej można ciągnąć cały czas na takich suplach :) z mojego doświadczenia shotgun jest lepszy o niebo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
Oczekuje pobudzenia pompy i koncentracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 384 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3458
osobiście polecam BSN - NO XPLODE :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 631
Witam szczerze nie rozumiem dlaczego doradzacie chłopakowi w dobrze odzywek , ma zaledwie 16 lat jego organizm dopiero się rozwija , staż ponad rok w tym wieku to można powiedzieć ze zerowy wiem ze swojego doświadczenia , kolego dieta , odpoczynek i dobry trening , nie doradzacie shotguna odzywkę która jest ogólnie bardzo mocna , szkoda mi ciebie troszkę , będziesz miał czas na odzywki jeszcze masz dopiero 16 lat !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
shotgun bardzo mocno ? a to niby pod jakim wzgledem?

co do tego wieku moze i masz racje, jednak autor juz stosował suple i mysle ze po takim poscie jak Twoj to sie nie zmieni to nie jego pierwszy temat i takie umoralniajace teksty juz na pewno sie pojawiały (wiem bo sam staram sie podobnie podejsc do tematu ) wczesniej i jak widac nie przekonały go, wiec czase lepiej doradzic jak juz ma cos brac to niech bedzie zadowolony chociaz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
Tak czy inaczej juz jestem w trakcie podobnego cyklu
Wiem ze odzywki suple brane z głową nie zaszkodzą mi
Przed treningowki nie biorę przecież przed każdym treningiem lecz tylko wtedy gdy nie mam sił chęci itp
Dzięki ze przynajmniej zwróciłeś na to uwagę lecz myślę ze mi się nic nie stanie
Wracając do sedna czekam na więcej opini na temat shotguna i Assault
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 631
haha rozumiem szkoda troszkę bo naprawdę chłopa możne zrobić bardzo dużo naturalnie w tym wieku zwłaszcza ze jeszcze chodzi do szkoły nie pracuje itp :) naprawdę zdrowa dieta i odpoczynek i dobry trening i masz progres bardzo długo. co do shotguna brał go mój brat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
ProteinMen
osobiście polecam BSN - NO XPLODE :)

A właśnie nad tym również myślałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 631
Shotgun jest ogólnie teraz podrabiany to raz są już jego dwie lub trzy wersje , sam widziałem dwie o trzeciej tylko słyszałem , podobno również w jednej jest jakiś zakazany składnik ale jeszcze nie znalazłem tego badania. Shotguna brał mój brat i naprawdę po tym co zrobił na tej odzywce byłem w wielkim szoku i nie stosował żadnej diety. ja zaczynam przygodę od 13 maja z ta odzywka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
To zdaj relacje z treningu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta czy spalacz tłuszczu???

Następny temat

Mój zestaw

WHEY premium