SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój zestaw

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1407

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Waga / wzrost

75/175

Staż treningowy

4 lata

Cel cyklu

siła, wytrzymałość

Stosowane już wcześniej suplementy

no xplode

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

2b/3ww/1t
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 310
Witam:) Tak jak w temacie. Zakupiłem zestaw w który skłąd wchodzi no xplode, cell mass, Hi Tec BCAA Powder i treck cm3 kreta.
Ćwicze 3 razy w tygodniu na siłowni, a w reszte dni biegam. Niedziela wolna. cm3 biorę rano po przebudzeniu, żeby nie tracić niepotrzebnie cell massa. Przed treningiem no xplode, a w czasie treningu aminokwasy. Po treningu cell mass( dzień na siłowni) W dni kiedy biegam aminokwasy biorę przed bieganiem, a po cell massa. W dni nietreningowe zamiast cell massa w poludnie, biore cm3. Powiedzcie czy dobrze to wszystko ułożyłem, a jeśli źle, to proszę poprawcie mnie:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Wygląda dobrze. Ale w DNT starczy Ci jedna porcja kreatyny. Reszta good

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 310
W DNT brać tylko cm3 po przebudzeniu?:) Aminki też odstawić w dnt?:) I co do tych aminek.. Dobre wybrałem, czy może zamienić je na inne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Cm3 tylko rano , amino daj przed bieganiem normalnie. Te co wybrałeś są ok sam stosuje

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 310
A jeszcze pytanie co do jedzenia.. rano po przebudzeniu cm3 za pol godziny sniadanie dopiero. Pozniej cell mass po treningu i rowniez pol godziny przerwy od posilku. I najwazniejsze. No xploda brac na pusty zoladek jakas godzine przed treningiem i po wypiciu go zjesc ryz z kurczakiem, czy zjesc a pozniej go wziac? Co do aminek to tak samo. Jaki odstep czasu od posilku jesli mam trening biegowy, zebym mogl spokojnie wziac aminki przed biegiem? Z góry dzieki za checi i za pomoc!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Kreatyne możesz normalnie dać do posiłku , nie musisz czekać pół godziny.
No xpolda 1,5h po posiłku i 20 - 30 minut przed treningiem
Bcaa jakies 30 minut przed bieganiem

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 310
A Bcaa po posilku moge brac od razu? nie robi to roznicy? Mniej więcej tak to stosowałem, ale chciałem mieć pewność:) Dzięki wielkie!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2431 Napisanych postów 24154 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401777
bcaa blizej treningu raczej, okolo 20 minut przed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 310
A po zakończeniu tego cyklu żeby nie było spadku, pewien trener kazał mi brać przez miesiąc glutaminę po treningu i przed snem. Prawidłowo? Dorzucić do tego bcaa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
BCAA możesz dorzucić , glutaminy nie kupuj , niema żadnego wpływu na ew. spadki

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 310
"Przez miesiąc brać sobie tą glutamine i nie zobaczysz spadku po kreatynie, tak jak większość osób" Myslałem, żeby isć takim sposobem jak radzi Michał Karmowski. Mianowicie mówił w jednym z odcinków, że można brać kreatynę stale, ale tylko w dni treningowe. Co myślisz o tej metodzie?:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejny cykl!!!!

Następny temat

extensor izolat 97 - białko dla początkującego

WHEY premium