SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejność ćwiczeń

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 730 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19888
Powiedzcie mi czy dobra jest kolejność w poszczególnych dniach
Poniedziałek: klatka + barki
Wtorek: nogi (całe) + brzuch
Środa: biceps + triceps + przedramię
Czwartek: wolne
Piątek: plecy + barki
Sobota: biceps + triceps + brzuch

Żeby nie było, że nie znam podstaw to znam podstawy planów. Barki potrzebują 4 dni na regenerację, więc chyba 1 dzień ich mocno nie zbawi, nie? Biceps i triceps o ile się nie myle 4-5dni? Gryzie mnie tu ta sobota jednak: biceps i triceps a dzień wcześniej barki. Ponoć to koliduje, że barki nie dają rady się zregenerować, a przy tricepsie jest lekki nacisk na barki. Więc jak z tym jest "szafki 3 drzwiowe"?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
regeneracja zależy od intensywności, diety, suplementacji, snu...
nie jest powiedziane ile dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6171
Czemu niektóre partie 2x w tygodniu?

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 730 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19888
Ad. regeneracji - ale chodzi mi o przykładowe, trzymam diete, śpie po 8-9godzin

Ad. czemu 2x w tygodniu? Barki, ponieważ słabo rosły jak ćwiczyłem 1x w tygodniu. Ćwicząc 2x w tygodniu (średnia intensywność - nie przemęczam ich) nadrobiłem sporo. Tak samo z bicepsem i tricepsem z tym, że może biceps i triceps nie to że słabo rósł, ale nie było to coś co by mnie zadowalało.

Sądzicie, że przemęczam mięśnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6171
Moim skromnym zdaniem (w tej kwestii nie jestem ekspertem) to jeżeli ćwiczysz "na masę" a takie wsunąłem wnioski to ćwiczenie większości partii dwa razy w tygodniu poprostu Cie zaora Myślę, że możesz przetrenować mięśnie.
Ja bym robił wszystko raz w tygodniu porządnie z techniką, przemyślanym planem, ewentualnie priorytet gdzieś wcisnąć na barki czy na co tam potrzebujesz.
Nie koniecznie dlatego, że robiłeś barki raz w tygodniu stałeś w miejscu. Możliwe, że zawiodła technika, ćwiczenia były źle dobrane, może być wiele powodów. To tylko moje zdanie, niech się wypowie jakiś ekspert...

zdr

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6533
wydaje mi sie że troche tego za dużo , niema co szaleć . i np. klatka to duża partia mięśni a duże partie łączy sie z małymi np. klatka biceps . a barki to można powiedzieć nie jest taka mała częśc . moje skromne zdanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

split ; jak to rozlozyc?

Następny temat

Eksperyment na sile

WHEY premium