SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolczyk dla faceta

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8061
Ja tez mam zamiar sobie robic a to za rada siostry bo mowi ze by mi pasowalo bo mam ładne oczka...btw.ile to kosztuje??Tatuaze sa spoko jak bede starszy to sobie zrobie kilka bo to super sprawa!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30754
ja******le jakie pedały ;////;( ***cie sieee

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
qwa kolejny 15 letni ***nięty " kibol ". Kiedy zrozumiecie, żę żyjemy w czasach kiedy człowiek ma wyglądać odpowiednio, zadbanie, przyjemnie, nieodstraszać swym wyglądem!!!!!!!!!
No chyba, że pracujesz jako fizol, to już inna mowa Wolność jest, to niech ma jak chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 189 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2575
ja pie**** każdy ma swój gust ! .. po h** ktos najezdza na kogos tylko dlatego ze ktos chce se zrobic kolczyk w brwi np ... mi to wisi czy ktos jest skejtem czy preferuje metro styl .. ja nikomu nic nie wzucam niech kazdy ma swoj styl i nie wyraza sie w ten spsob o inncyh o_O .. bo sam napewno nie podobash sie wszystkim ... pfff

! albowiem tęga jest twa morda ! :D Borussia Dortmund Fan's !!!! Forever !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ZKS15 popieram serio to wygloda jak pedalstwo niedlugo faceci benda sie purdrowac ..... itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
Już się pudrują Metro seksualizm, albo metro styl, jak kto woli, zaczyna wchodzić na polski świat. Za granicą jest to już normą, a u nas np. wydepilowany facet wzbudza ogólne kontrowersje. Zacofani jesteśmy w tych sprawach, no, ale co się da na to poradzić? Osobiście uważam, ze bycie metro, to po prostu pewien etap rozwoju, w którym dochodzi się do wniosku, że to nie np. włosy na plecach czynią mnie facetem, ale moje postępowanie, styl życia i zasady, jakimi się w nim kieruję.
Ps: Sorry, za odejście od tematu, ale ludzie... DAJCIE SPOKÓJ!!! Chcecie przypływy zagranicznego stylu życia, to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
mozna wyrazac swoje zdanie w inny sposob niz jechac po kims..;/ jednym sie to podoba drugim nie i nie dyskutuje sie o takich rzeczach ludzie kiedy sie tego nauczycie?, niekoniecznie ktos z kolczykiem w brwi to pedal albo ja z 8kolczykami to cpunka czy metalowa jak sie juz z takimi opiniami spotkalam nie no takie wrzucanie ludzi do jednego worka jest po prostu denne :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8061
No jasne ja chodze na solare depiluje sie chodze do kosmetyczki bede robil kolczyk w brwi a nie jestem gejem wole cipki :> Nie mozna oceniac ludzi po wygladzie.I tak jest w polsce zawsze np. ja to zaczalem u nas najpierw mowili ze pedal jestem a teraz niektorzy tez gola pachy i chodza na solare.Pudorwac sie nie bede bo wg.mnie to przegiecie nie chcem byc jak lalka :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
Solar ok, ale depilacja i kosmetyczka są jeszcze dla mnie obce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8061
To jest dla mnie dziwne bo niektorzy gadaja ze jak na solare koles to pedal albo co...a jak na plazy sie opala to tez pedal??Przeciez efekt jest taki sam..ja wole isc na solare niz sie rozkladac na plazy i zdychac na słońcu...lepiej w dzien spac a w nocy na imprezy..Ja sie zaczalem depilowac odkad zaczalem chodzic na silownie a zreszta poprostu wieksza estetyka a i dziewczyny mi mowia ze dobrze robie :>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z barkiem ??

Następny temat

Problem ze stawami

WHEY premium