SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolczyk dla faceta

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
zurus ja dawalem 78 jak chcesz to ci fote dam bo mamL

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8061
78 za wszystko czy za sama robote a kolczyk osobno??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
za wszystko

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8061
ufffffffff..........to spoko bo akurat mam 80zl.Myslalem ze to drozej bo moja kolezanka mowila ze w jezyku kosztuje cos kolo 200 ale jak tylko 78 to good
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7
Jeśli chodzi o Czestochowe to polecam na Ogrodowej. Sam tam przebiłem i naprawde jestem bardzo zadowolony. Przebicie z Kolczykiem kosztuje 50zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
pomijajac fakt z odswiezasz - polecasz bo co? uzasadnij
pewnie jest to zaklad kosmetyczny?
50zl... ciekawe na czym oszczedzaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
hehe:)
chlopcy nie robcie sobie kolczykow! :/ to zabawki dla kobiet

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
ja tego posta zakladalem ponad rok temu i do tej pory nie zrobilem sobie zadnego kolczyka i nie zamierzam ale za to w ubiegle wakacje zrobilem sobie tatuaz na nodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
i bardzo dobrze ze nie zrobiles tatuaz spoko , moze byc. bo kolczykow u faceta straasznie nie lubie.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z barkiem ??

Następny temat

Problem ze stawami

WHEY premium