SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koksy i Agresywność. :-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 151 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2942
taa..na imprezke chetnie pójde:D
a z psycha to se juz chyba poradze

Chuligańskie życie!! przemocy świat, wal mocno w morde, będziesz coś wart..<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 151 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2942
Ej..a jak można...hmm stać sie bardziej agresywnym?

Chuligańskie życie!! przemocy świat, wal mocno w morde, będziesz coś wart..<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale po co??Lepiej byc spokojnym , miłym człowiekiem i robic swoje nie patrząc na innych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 9041 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 98000
Byku, jeszcze Cię nie zabili w tym gimnazjum?

miałeś "ustawkę" z tym typem?

Quod medicina aliis, aliis est acre venenum

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Jeżeli tak Ci zależy to sprowokuj go, żeby powiedział coś na Twoją rodzinę/dziewczynę/cokolwiek bliskiego Tobie. W takim momencie nie ma się już wątpliwości, że trzeba takiej osobie przy*******ić.

Zresztą bójki nie są potrzebne, agresor też nie jest szczególnie pożądany poza siłką, teraz moi koledzy, z którymi "bawiłem się" w gimnazjum zapraszają mnie na "atrakcje", a ja wolę obejrzeć film z dziewczyną czy pójść z nią coś zjeść. Chyba troszkę dorosłem, ale to ciągle jest TROSZKĘ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
byku wal w pysk na pelnym kozaku i nie odpuszczaj pamietaj musisz byc pierwszy !!!wal w nos jak krew trysnie to zmieknie albo sie wkurvi tego nigdy nie wiesz wiec nigdy tez nie powinienes lekcewazyc przeciwnika !!! krzywdy mu do konca zycia nie zrobisz wiec o cipkki pod okiem sie nie przejmuj ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 151 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2942
No wiesz nie chce być taki agresor..ale i nie ****..
heh..no postaram sie..powiem wam ze to forum mi troche pomogło.jestem troche bardziej pewny siebie..i niestety nadal czekam na worek..moze on mi doda troche pewności siebie ze znam technike czy cos..

Chuligańskie życie!! przemocy świat, wal mocno w morde, będziesz coś wart..<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 151 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2942
Co do dziewczyn to one uspokajaja:p wiec moze dlatego..taka troche ***** ze mnie :P

Chuligańskie życie!! przemocy świat, wal mocno w morde, będziesz coś wart..<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
pussy zawsze bedzie pussy, koks tu nie pomzoe

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz co ?? prosciej bedzie ci kupic pare rekawic dla kumpla tez

zejdz do piwnicy lub suszarni i posparucje dla zabawy to jest najlepsze rozwiazanie !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rzeźba - który cykl lepszy?

Następny temat

Cykl do wyboru...??

WHEY premium