SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koksy i Agresywność. :-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
nie mozesz byc pi*czka poprostu.pobijasz do typa i lejesz a jak nie umiesz nawet uderzyc to to zacisnij dlonie i machaj rekami w jego strone

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 151 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2942
heh :p dzieki::P ale wole pięśćiami na******lac...a i dodam że kupiłem se worek...ale psychy mi nie wyćwiczy:(

Chuligańskie życie!! przemocy świat, wal mocno w morde, będziesz coś wart..<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 151 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2942
do TOMASIK.
bić umiem. i jestem od niego silniejszy znam technike itd...chodzi o psychike..

Chuligańskie życie!! przemocy świat, wal mocno w morde, będziesz coś wart..<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
nie powinno byc problemow z psychika skoro utwierdzasz sie w przekonaniu ze jestes silniejszy niz on

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 151 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2942
No własnie...ale to trudne;P nie wiem jak ci to wytłumaczyć. poprostu boje sie..

Chuligańskie życie!! przemocy świat, wal mocno w morde, będziesz coś wart..<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
Wiem co Ci dolega ... też coś takiego miałem
Boisz się że jak mu mocno ***n.... to mu zrobisz krzywdę i bedziesz miał wyrzuty sumienia itp... musisz się po prostu przełamać i już nie będziesz miał takich rozterek "uderzyć czy nie uderzyć"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
trzeba Ci nayebac pare razy to sie nauczysz w koncu uderzac bo bedziesz musial

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
jak cie bedzie gnębił to powiedz ze znasz chlopakow z dzialu doping na sfd.plwtedy bedzie wiedzial ze nie jestes pionasem bo masz spoko ziomkow i juz nie bedzie sapałhaha

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10244
lepiej powiedz mu ze znasz ginnomena z forum, to taki kozak.

Muay Thai - treningi chętni pisać gg 8525260, mail [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 151 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2942
on to wieśniak nie ma neta:P
LucasPower-dobrze mnie rozumiesz...ale też ze jak go ***ne za lekko to ledwo poczuje i zara mi nastuka:P:(

Chuligańskie życie!! przemocy świat, wal mocno w morde, będziesz coś wart..<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rzeźba - który cykl lepszy?

Następny temat

Cykl do wyboru...??

WHEY premium