SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koksu rozbija glowe Najmanowi

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po pierwsze komentarz ze litwini sa tacy a nie inni, uogolnianie, potem ten "sparing" , dla mnie smiechu warte, taki kolezenska rekreacja ok, ale nie trening, to juz na combat 56 i krav maga ciezej trenowalem na sparingach, choc to byl inny trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
kult

no napewno to sensowniej wyglądało od kopania w arbuza , czy ciężko nie widziałeś treningu a jego urywek , gdzie była imitowana pozycja , lub przypuszczalna postawa Roberta w walce , i próby obrony Najmana przed tego typu akcjami , następna sprawa .

combat 56 i krav maga - to systemy walk a nie sporty to duża różnica .

musisz brać poprawkę że najman trenuje 2 x w roku jak ma mieć walkę i ma dostać pieniądze za to , więc czego ty się spodziewasz , u niego też brak podstaw fizycznych , siłowych , wytrzymałościowych , wydolnościowych itd..

to czysty marketing tutaj nie znajdziesz wiele sportu , każdy chce zarobić , CHOLEWA właściciel MMA attack , " trener" najman , robert itd.. ludzie szukają sportu tam gdzie nie powinni .

co do LITWINÓW nie chcę nawet zaczynać bo ten dział nie jest gotowy ( nawet po solidnym przygotowaniu przez ciebie i PIKE ) na rozmowę na ten temat .

a ostatnie jeśli już patrząc to urywek jakiegoś treningu nie da się okreslić po co to było , co było przed co po .

PS: pewnie chłopacy podpuszczają najmana on lekko wykręcony typ ,i się podnieca a oni mają zalewkę z typa .

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
combat 56 i krav maga - napisalem tylko ze ciezej rozgrzewke robilem niz oni tam na filmie, wiem ze sie roznia, systemy walki to jest to, konkretna harowka jak maja np specnaz itp Na combat 56 rozgrzewka bylo stanie na przeciwko przeciwnika i kopanie sobie po udach na zmiane dla umocnienia nog, no ale nie wazne:) No tak kopanie arbuza bylo dziwne,do tego nigdzie takiego chwytu sie nie zastosuje, ale z koleji nikt nie wiem co trenuje robert(?) nie wiadomo. Nie jestem ani za Robo ani z apseudosportowcem gejmanem, tylko tak oceniam cyrk na kolkach i cyganskie tance.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Co on z Piotrkowiczem sparuje ?


Zmieniony przez - MYTHMAN w dniu 2012-03-05 22:51:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
Piotrkowicz drepczacy na Najmana udajac Burnejke zniszczyl mi system.

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536
Mi rowniez

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-03-05 23:37:15

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
Ciekawe czy jakby walczyl z jakims ludozerca z Kongo, to by do sparingow wynajeli czarnoskorego kucharza?

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536
Pewnie Kimbo slice by go zagral wtedy

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-03-05 23:45:10

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Kult

"combat 56 i krav maga - napisalem tylko ze ciezej rozgrzewke robilem niz oni tam na filmie, wiem ze sie roznia, systemy walki to jest to, konkretna harowka jak maja np specnaz itp Na combat 56 rozgrzewka bylo stanie na przeciwko przeciwnika i kopanie sobie po udach na zmiane dla umocnienia nog, no ale nie wazne:)"

1. sport - walka z dystansu 2. system - dostajesz butelką z tyłu i musisz się nauczyć bronić.

MMA jest to najcięższy sport walk bo walka się odbywa w wielu płaszczyznach , w tym sporcie musisz fizycznie być mieszanką wszystkich dyscyplin sportowych .

Akurat każdy kto się na temacie zna to wie że kopanie po udach to idiotyzm , a po dobrym treningu MT byś nie wyszedł z sali , i prosto do szpitala gnał z tak rozległymi uszkodzeniami , jedno poprawne kopnięcie decyduje nieraz o koncu walki .

"combat 56 i krav maga- dla mnie krav maga to cuda na kiju i porównywanie ciężkości treningu jest nie na miejscu ponieważ system walk to głównie psychologia walki , treningi MMA są o 100% cięższe fizycznie i bardziej wymagające .

Specnaz - nie trenuje żadnej KRAV MAGI , a u nich w podstawie to sambo militarne , i sistiema i powtarzam to polega na czym całkiem innym bo tu chodzi o uśmiercenie wroga , plus odpowiednie przygotowanie psychiczne , plus uwzględnia się sprzęt , odzież który, teren itd .. będziesz miał przy sobie , w wiekszości uderzenia są na sploty nerwowe by ogłupić przeciwnika i go w tym czasie wykończyć, nóż , pałka , tasak plus nawet saperka itd ..

I z tych systemów najlepszy to SILAT masz zobacz sobie od 20 sekundy





Sam się bawię MMA i to nie oznacza że zamykam się w samym sporcie jeżdżę na seminaria z różnych systemów walk , czy przedstawicieli roznych odmian stylów walki , walki z bronią biała itd.....

SPORT to sport SYSTEM to system .

samo SAMBO ma wiele odsłon , dzieci czego innego się uczą , sportowcy czego innego , żołnierze czego innego .

pozdrawiam ( oglądnij sobie ten krótki trailer o SILAT)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
To od 20 sekundy takie najlepsze? Strasznie przereklamowane g**** nadające się chyba tylko do ekranizacji Batmana

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hehe zawiesli radio koksu na prosbe tuska

Następny temat

sól wypadowa"przemysłowa" sprzedawana jako spożywcza

WHEY premium