SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klocu.S. /dziennik/ HARDCOROWO! PODSUMOWANIE s21!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3257
Tak czytam i widze ze idziesz na łatwizne ... tak nie jest najlepiej bedzie jak sam to zrozumiesz . Tez na poczatku chcialem zeby ktos to zrobil a mnie , potem zaplacilem na silowni kase za diete, teraz znowu wrocilem do cwiczenin . Oblicz sobie zapotrzebowanie KCAL ile B/T/W na 1kg masy do pomocy moge Ci polecici : Dziennik Posilkow Vitalmax 4.40 , masz tam wszystko . Napewno jesli uda Ci sie ulozyc cos podobnego do diety to juz 90% sukcesu potem ktos ci po porstu powie co zmienic .

*obliques ma racje! to nie jest latwe:D , jest to praco chlonne wiec sie nie poddawaj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 582 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3232
a ta nie jest dobra?

1. Platki owsiane 130g + 250ml mleka + 3 jaja kurze całe
2. Chleb zytni pelnoziarnisty 200g + Pierś z indyka 130g +40g slonecznika
3. Ryż brązowy 100g Szynka z indyka 200g
4. Ryz brazowy 100g + Tunczyk w wodzie 120g
5. 100g ryżu brązowego + 300g twarogu chudego + 20g oleju słonecznikowego
6. 125g twarogu + Oliwa z oliwek 15ml

poskaldalem z internetu diety dla osob wazacych 85kg...
jesli chodzi o produkty bede jadl tak jak wyzej wymienilem, a jesli chodzi o te gramy itd to i tak jem troszke wiecej. no pruboje jakos dawac rade do przodu, wiem ze dieta jest tez najwazniejszym czynnikiem warunkujacym sukses.. niestety np na uczelni nie moge dostarczyc takich wartosci odzywczych wiec czeka mnie zakup gainiera, ktorego bede staral uzywac jak najmniej........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3257
miedzy ktorym posilkiem trening.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 582 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3232
a zapomnialem trening miedzy 4 a 5 lub jesli jade na uczelnie jak dzis to daje miedzy 3 a 4. po treningu jakiegos banana zjem aby uzupelnic glikogen(chyba bo nie pamietam dokladnie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3257
wywal ten olej z 5 posilku nie powinno byc tluszczu w posilkach okolo treningowych. i nie rob czegos takiego ze miedzy 3 a 4 albo 4 i 5 po porstu pamietaj ze te 2 posilki jak juz masz tak w diecie powinny byc zawsze nawet jesli musisz zejsc 4 posilek na sniadanie potem trening , to potem 5 posilek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3257
a co do diety nie powiem Ci czy jest dobra oblicz ile KCal ile B/T/W ile zapotrzebowanie to nie jest takie latwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 582 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3232
obliczylem jest naprawde ok nawet mam gdzies zapisane jak znajde kartke to wpisze pozdrawiam i dzikuje za wskazowki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 582 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3232
Witajcie
daje raport z 2 tygodnia
tak wiec jesli chodzi o diete, stosuje ta ktora jest wymieniona wyzej, niestety nie udalo mi sie jesc w 100% wg niej poniewaz mialem 3 dni w szkole :-/ jednak staralem sie wtedy jesc te conajmniej podwojne pierogi i 4 kanapki, makaron z serem itp aby ograniczyc spadki
co do treningu to jest ok, progresja jest stosuje ten plan z a i b tylko w 2 cwiczeniach dalem za duzy ciezar i musze dzisiaj zrobic poprawke
waga: jeszcze sie wacha tak od 83 do 85 kg. poniewaz mi sie zepsula i nie moge dokladnie powiedziec ale załatwie to
do konca pozostalo: 3 tygodnie

pozdrawiam dziki

i fotki, przypominam ze ta polewo jest wykonana 27 wrzesnia a ta po prawo 11 pazdziernika czyli dzisiaj. w niektorych nie udalo mi sie stanac lub zrobic dokladnie takiej pozy ;-p ale w podsumowaniu po 5 tyg bedzie bardziej ok i z wymiarami.




















jak dla mnie fota nr 1 i nr 5 jest calkiem ok najwazniejsze ze jest progresja pozdroo

Zmieniony przez - Klocu.S. w dniu 2010-10-11 09:26:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 582 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3232
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 582 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3232
w końcu porządnie się zważyłem. waga: lekko ponad 85 kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 3x na mase do oceny

Następny temat

Plan na mase- poprawa

WHEY premium