SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka piersiowa i biceps jak je wyrzeźbić pomużcie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106
Jak jacyś idioci chcą bezsensownie komętować to co napisałam w pytaniu to niech lepiej wogóle się nie udzielają ja potrzebuje mądrych i fachowych porad pozdrawiam wszystkich życzliwych a inni f*** of
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106
Jak byście mogli to napiszcie mi po ile seri i ile powtórzeń powinnam każde to ćwiczenie wykonywać no i z jakim obciążeniem bo mój chłopak to każe mi robić ponad moje siły wczoraj byłam na siłce u niego no i mam dość mam dziś takie zakwasy że szkoda gadać łikęd spędzam w domu nie idę na siłkę do piero w poniedziałek pozdrowionka


1.Wyciskanie szatni w leżeniu
2.Rozpiętki
3.Francuskie wyciskanie sztangi.
4. Prostowanie ramion na wyciągu
5, Wyciskanie sztangi zza karku w siadzie
6. Unoszenie sztangielek bokiem w górę w staniu
7. Ściąganie drążka wyciągu do karku
8. Podciąganie drążka wyciągu do klatki w siadzie
9.Martwy ciąg
10. Uginanie ramion ze sztangą
11. Uginanie ramion z hantlami
12. Przysiady ze sztangą
13. Wspięcia stojąc
14.Brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 157
okolo 12-1 powtorzen, to 3 razy w tygodniu, w pierwszym i drugi tygodniu jeden obowod, po 2 tyg 2 obwody itd... ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 157
12-15 powtrozen ;d a nie 12-1 XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106
czaisz ten Bery89 jest jakiś stuknięty pisze że robię jakomś prowokacje ja chce po prostu być wysportowana i umięśniona żadna z moich koleżanek nie umie nawet podnieść sztangi którą ja wykonuje kilka seri wkurza mnie takie coś typ mnie nie zna a pisze jakies mi bzdury o jakiś prowokacjach ja spędzam 5 lub 4 dni w tygodniu na siłowni po 2 godziny w ciągu dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106
Mi mniej więcej chodzi o taki efekt obejrzyjcie tą panienke na You Tube szacuneczek dla niej za osiągnięte cele i efekty
http://pl.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106
proszę pomóżcie mi ja naprawdę chcę być umięśniona a tu mnie tylko wszyscy krytykują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 470 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6629
Po pierwsze edytuj posty bo skończy sie banem...po drugie przeczytaj posty podwieszone...

http://r8.bloodwars.interia.pl/r.php?r=23409  <---fajna gierka przez przeglądarke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106
Po pierwsze edytuj posty bo skończy sie banem...po drugie przeczytaj posty podwieszone...
Co to znaczy prosze jaśniej nie rozumie co to sa posty podwieszone ??????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 470 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6629
Tematy pogrubioną "ćciąnką" :) ... Znajdziesz tam wszystko czego potrzebujesz

http://r8.bloodwars.interia.pl/r.php?r=23409  <---fajna gierka przez przeglądarke

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mass Swiezutki

Następny temat

Redukcja czy masować?

WHEY premium