SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klata nie rosnie- CO JEST!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 181
bo odczucia mam takie ze zamiast rosnac to moja klatka maleje i nei wiem naprawde czy zrobic sobie przerwe czy jechac dalej z tymkoksem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1243
Rzuć okiem na ten plan treningowy (z priorytetem na klatę). Co prawda jest on dosyć intensywny, ale myślę, że w miarę efektywny. Choć moim zdaniem w kulturystyce trzeba się liczyć z tym, że każdy jest inny, każdy ma inne predyspozycje.

http://bigpaker.net/trening-klatki-ramion.htm 

masZIPomyśl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 181
a powiedzcie mi czy jak np cwiczy sie nogi to i inne partie miesni tez rosna bo ja nigdy ni robiłem nog bo gram w piłke jescze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
to jesteś cienki. NOGI I PLECY TO NAJWAŻNIEJSZE PARTIE MIĘŚNIOWE W NASZYM CIELE!!!

podczas treningu nóg i pleców ostro wydziela się testosteron, a chyba wiesz, c oto oznacza.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1243
Tofik ja też uprawiam piłkę nożna jeszcze jako junior, co prawda amatorsko bo 3x w tyg. trening, mecz w weekend i poza tym sam sobie gdzieś pogrywam. Uważam, że trening na nogi nie jest najlepszym pomysłem. U piłkarza najważniejsze są nogi, jak nie będziesz miał w nich świeżości, to będziesz ciężki na boisku, nie będziesz grał "swojego" tego na co cię stać i będziesz bardziej na kontuzje podatny. Nad mięśniami nóg pracuje się w okresie przygotowawczym, czyli głównie w przerwie zimowej, a mniej w przerwie letniej.

masZIPomyśl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
ale to nie oznacza, że się nie ćwiczy nóg. może nie jestem piłkarzem, ale ćwiczę nogi i jak gram z kumplami to nie czuję się ciężko - nawet przeciwnie

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa - plan treningowy

Następny temat

Jak mogę dobrze wygladać ?

WHEY premium