SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klata

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26
Całkiem prawdopodobne WUDER że tak jest z tą naszą genetyką. Ale coś zauważyłem - mój trening (ten który teraz stosuję - trochę leżejszy od poprzedniego) daje efekty. Mimo że nie skatowałem (poniedziałek) klatki 4 seriami, biorę mniejszy ciężar i następnego dnia nie miałem za***istych zakwasów to klata jest dziś (piątek) "ładnie napompowana". Czy to oznacza że ją przetrenowywałem - przepalałem poprzednim treningiem ????????
P.S. Co do wypowiedzi na temat mniejszej ilości powtórzeń większymi ciężarami to mnie żadnych efektów nie przynosił taki trening a stosowałem go na różne sposoby przez długi czas!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
No to yes_no jedz tym treningiem co masz teraz dalej i za jakieś 2 tyg napisz jakie efekty :D Ja narazie zostaje przy swoim, tym który napisałem w poście wyżej bo zauwarzyłem, że góra klaty zaczeła mi się wreszcie wypełniać i dół trochę podkreślać :)

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26
i jak tam postępy po zmianie treningu ????
u mnie mimo braku systematyczności z powodu wakacji i mimo całkowitego braku diety (a wręcz wymuszona dieta KATABOLICZNA )są efekty - i to zauważalne !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
No a w końcu jakie zmiany zastosowałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26
dopiero wróciłem z wakacji - sorry za taie opóźnienie
zmianiłem to co już napisałem:
trzy serie po 14-12-10 powtórzeń - mniejsze obciążenie i krótsze przerwy między seriami
no i wprowadziłem ławkę skos w górę w wyciskaniu sztangielkami i ropiętkach to wszystko
P.S. do usłyszenia pewnie za jakiś czas - ja treningi prawie zawiesiłem ćwiczę mniej więcej co dziesięć dni bo są wakacje i nie mam zamiaru ich przesiedzieć w domu !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 210 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4689
sorry chodzilo mi o 4 cwiczenia kazde po 3 serie

nie to,że podjudzam fakty stwierdzam rzeczywistość je potwierdza

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CZAS

Następny temat

przerwa po 6

WHEY premium