SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka rad dotyczących odchudzania/reduckji i ćwiczeń

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 305 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11440
wklej jakieś foty to ocenimy. tak to można gdybać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Policz zapotrzebowanie i jedz normalnie, bic widać zmierz obwód, wątpię by coś tam zostało, po za tym mięcho to nie tylko bicepsy. Teraz mogłeś też wody sporo tracić (tez tak miałem z początku) ale nie ma chyba możliwości by mięcho nie leciało, sam to przerabiałem jakie ćwiczenia / z jakimi ciężarami robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1708
na razie jestem w pracy Panowie, ale myślicie że spaliłem 8 kg mięcha ?? wydaje mi sie że gdybym palił mięcho to łapy by leciały w dół a jest na odwrót tyle że spadł z nich tłuszcz i skóra jest bardziej jedrna plus brzuch po napreżeniu pokazuje lekkie mięśnie, gorzej jak usiąde bo skóra wisi plus tłuszczyk, uda o wiele bardziej twarde... bic miesiac temu miał 37 cm z tłuszczem teraz jest 37,5 cm i o wiele wiele mnie tłuszczu



Zmieniony przez - rrazorr w dniu 2012-06-11 11:21:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
rrazorr nic nie mierzymy na oko, przynajmniej na początku. policz btw i kcal w ciągu dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1708
mrCROSS wale prosto z mostu że nawet nie wiem jak to zrobić... wiem ze nie powinno sie jeść na oko... ten miesiąc spadło 8 kg, jem napewno za mało ale jakos spadło, miesa raczej nie spaliłem... możesz mi poradzic/pomóc jak to obliczyc ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
eeeee? prawdopodobnie za pomocą tabeli wartości odżywczych które znajdziesz w google

nie wiem jak ty sie wogóle odchudzałeś nie znając takich podstaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1708
może i zielony jestem :) ale dałem radę, w sumie założyłem ten temat bo potrzebowałem pomocy, jadłem po prostu zdrowo, cardio i ćwiczenia i poszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Mieso nie leci? Czyli jestes jakims cudem fizjologii?

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1708
mój błąd na pewno coś mięsa poleciało i poleci, niestety w szybkim tempie bez utraty mięsa w jakimś stopniu tak szybko się nie schudnie, więc co radzicie ? co teraz robić ? dalej trzymać się tej diety tylko przeliczyć te całe kcal i jeść więcej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
przeliczyć !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny

Następny temat

co dalel z tym zrobic dieta jakie cwiczenia

WHEY premium