SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań o HST

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
nie wiem czy to tylko twoje "przejęzyczenie" ale nagatywy to co innego niz powtórzenia wymuszone, i w mc/siadach nie polecam.

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1877
Witam. Trenuje planem z ostatniego postu. Trening wchodzi dobrze. Właśnie skończyłem 10-tki i moje pytanie: czy na 5-tki i negatywy moge dac zamist wyciskania na skosie wyciskanie na plaskiej a zamiast unoszenia na boki podciaganie do brody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
zostawiłbym skos. co do unoszenia na boki na rzecz podciagania sztangi, to jesli masz juz jakis wycisk na bary, to nic by nie zmianiał. pamietaj o bezpiczenstwie podczas neg.

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1877
właśnie z barkami to mam olbrzymi problem... czy to robie unoszenie bokiem, czy wyciskania, czy podciaganie do brody to jak bym nie robił, jakbym nie zmieniał chwytów, rozstawów, kątów, ustawień łokcia to zawsze czuje ból...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
ból gdzie? dobrze byłoby jakbys dał filmik z cwiczenia- pewnie tam drzemie bład

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1877
trudno mi to określić dokładnie, ale myśle , że nie jest to ból mięśnia, tylko raczej stawu, głównie przednia cześć barku. Filmik to bedzie problem bo nie mam dostepu do sprzetu nagrywajacego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
telefonu nie masz? czy aparatu, jak nie to pożycz

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1877
co do filmiku to faktycznie możnaby coś wymyślic. Ostatnio na treningu zrobiłem wyciskanie na poziomej i wyciskanie zza głowy i o dziwo nie bolalaly mnie barki przez caly trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
wyciskanie zza głowy- tu moze byc problem, u niektórych sa problemy z rotatorami

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1877
właśnie zdziwilo mnie to, że właśnie przy wyciskaniu zza głowy nic mnie nnie bolalo, bo jest to podobno mardzo kontuzjogenne cwiczenie. Co do wyciskania odkąd zacząłem dobrze mostkować ból w barkach zniknął całkowicie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o drazek.

Następny temat

Plan do oceny dla 13 latka

WHEY premium