SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 70
Witam , na początku lipca mam zamiar zacząć chodzić na mma .
No i mam kilka pytań.
Kupiłem Ochraniacz na zęby podwójny 300 Shield , uformowałem ją ale nie wiem czy jest dobrze . Nie trzyma sie sztywno na górze , po kilku sekundach opada . czy to jest jakiś błąd? . Może tak być ?
Odcisneły sie tylko przednie zęby , reszta nie . Miał może ktoś doczynienia z tą szczęką ? Powinno tak być?
Aa i jak ja mam to trzymać w buzi ? zaciskać mocno zęby czy po prostu ułożyć je w ochraniaczu ?

Zmieniony przez - JokeeeR w dniu 2013-06-24 17:03:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
Leci ch..a będzie a nie solo. Jak zwykle..

Do tematu. Uformuj szczękę jeszcze raz.
PS. Też używam pojedynczej szczęki jednej z tańszych (bez pomocy ortodonty). I jakoś nie wypada nawet przy otwartej japie. Może za mało zbieram na pysk .

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
To do działu mma raczej a co do szczeki to popatrz filmiki na yt sa jak szczeke sie formuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Swoją drogą podwójny nie jest lepszy a gorzej się oddycha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
jw,mało kto nosi podwójny.wkładasz do wrzątku na 20-30 s wyjmujesz,zakładasz go i wciskając go w zęby zasysasz powietrze i trzymasz tak z minute aż ostygnie.jak nie idzie powtórz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 70
No ale nie piszcie mi jaki jest lepszy bo już podjąłem decyzje i kupiłem podwójny . Nie piszcie mi też jak sie go robi bo czytałem kilka poradników . Chce tylko dostać odpowiedź czy to co mi wyszło jest dobrze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Nie, nie dobrze. Zrób to tak:

1. Wsadź do wrzątku na tyle na ile masz napisane na instrukcji.
2. Po tym włóż do ust, zciśnij zęby i dociskaj palcami (u mnie metoda z zasysaniem i dociskaniem językiem nic nie dała)
3. Do zimnej wody
4. Na trening

Co do twoich poradników, też kilka przeczytałem i dopiero metoda uzyskana eksperymentalnie (powyższy sposób)zadziała. Niby mam ochraniacz pojedynczy, ale zasada pozostaje ta sama.

Zmieniony przez - SzK w dniu 2013-06-25 14:35:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3689
ochraniacz wart mniej niz 50-100zl zawsze bedzie wypadał, o to chodzi zeby podczas sparingu miec zacisnieta szczeke to nie wypadnie i szczęka z zawiasów tez nie wypadnie:) jeżeli chcesz szczeke ktora nie bedzie wypadac to koszt ok 900zl, wysyłasz odcisk szczęki tak jak u ortodonty i wysyłasz firmie która na podstawie tego robi ci idealnie pasujacy ochraniacz.

Zmieniony przez - yo5 w dniu 2013-06-25 15:44:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
nie pisz głupot,mam ochraniacz za 8zł który służy mi od prawie już 2 lat i nie wypada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3689
geng ty jestes tu największym przykłądem głupoty, zostałes od moda pochwalony chyba keidys i teraz sie tak podjarałes ze w kazdym temacie w uderzaniu koniecznie musisz cos napisac nawet jak to nie ma sensu ale zawsze post sie nabija. wsadz ten swoj ochraniacz do mordy , otworz ja poskacz , lekko pchnij ten ochraniacz a na pewno wypadnie, wiem bo mam takie same . jedyne co w tych tnaich ochraniaczach można zrobic to usunac luzy czyli po otwarciu szczęki nie wypadnie albo wypadnie pod działaniem małej siły. a te stosowane na wymiar trzeba aż wyrwać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
dowartościowałeś się tym postem?poza tym jak napisałem że jak nie wypada to nie wypada,chyba lepiej wiem o swoim ochraniaczu?jak pchniesz ochraniacz to każdy wypadnie chyba logiczne?ps.a "mordę" to może masz Ty,może tak się u Ciebie mówi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3689
no wlasnie chodzi o to ze nie kazdy, za bardzo ograniczony jestes zeby z toba w gatke wchodzic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uderzenie z "bara"

Następny temat

Spodenki Muay Thai

WHEY premium