SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka fotek

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Co Ty Maska gadasz? Jestem z Zielonej Gory,mam w Ekwadorze duzo kumpli z Poznania.Leszna.Bydgoszczy,Wroclawia. Nie ma znaczenia skad jestes-wiekszosc ludzi przyjezdza pobawic sie,potanczyc,pobajerowac laski,a nie toczyc boje miedzymiastowe.Jesli sam nie szukasz zaczepki to na pewno nic Ci sie w mankach zlego nie przytrafi.Klimat to najwiekszy atut Manieczek.

P.S. Do Ekwadoru przyjezdzam autem z tablicami WB(W-wa) i spoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
Mowie z wlasnego doswiadczenia, coprawda draki nigdy nie bylo ale bywalo nie przyjemnie. Ja i moij kumple nalezymy do raczej spokojnych- nigdy my nie zaczynamy. Natomiast nie jednokrotnie spotkalismy sie z tekstami od miejscowych w stylu "witaj w krainie w ktorej obcy ginie...."

*Moderator Dzialu Sex*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1233
Karool a słyszłeś coś o Protektorze w Poznaniu ??



____________________________________________________________
"IF I ALWAYS DO WHAT I HAVE ALWAYS DONE I WILL ALWAYS GET WHAT I HAVE ALWAYS GOT"
Decool

MATEO J.E.B.I.E WAŁY >>>>>>>>> NA 40 ZŁ(KOSZULAKA SFD ZAMÓWIONA DOKŁADNY ROK TEMU)!!! NIE DAJCIE SIE W.Y.J.E.B.A.Ć Decool

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2079
to normalka juz chyba ze jak jestes nie u siebie to moze byc spok0ojnie ale i moze byc niewesolo ;) . ale to tak jzu u nas w Polsce bywa ( noo i na swiecie zreszta tez ;) )

bylem w sfinksie w rawiczu ale za duzo dj gadal do mikrofonu (jazda , jedziemy itp) ekwador i tego typu kluby to samo .... a muza to mnie wku*** maxymalnie .. jakies hity z satelity ........ mogli by zaprosic carla coxa czy liebinga albo milsa itp i zrobic spasiony klimat a nie jakis **** siedzi za spzretem i puszcza schu**jale muzy ze skladanki bravo hits 564



"Liao"

"Liao"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1233
OKI dzięki w sierpniu odwiedze Manieczki !!!
A zobaczcie jak się bawimy na śląsku www.bravo.gliwice.pl

<><><><><><><><><><><><><><><>
"IF I ALWAYS DO WHAT I HAVE ALWAYS DONE I WILL ALWAYS GET WHAT I HAVE ALWAYS GOT"

wejdż i ocen: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=99418
Decool

MATEO J.E.B.I.E WAŁY >>>>>>>>> NA 40 ZŁ(KOSZULAKA SFD ZAMÓWIONA DOKŁADNY ROK TEMU)!!! NIE DAJCIE SIE W.Y.J.E.B.A.Ć Decool

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1233
http://www.bravo.gliwice.pl

<><><><><><><><><><><><><><><>
"IF I ALWAYS DO WHAT I HAVE ALWAYS DONE I WILL ALWAYS GET WHAT I HAVE ALWAYS GOT"

wejdż i ocen: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=99418
Decool

MATEO J.E.B.I.E WAŁY >>>>>>>>> NA 40 ZŁ(KOSZULAKA SFD ZAMÓWIONA DOKŁADNY ROK TEMU)!!! NIE DAJCIE SIE W.Y.J.E.B.A.Ć Decool

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
Decool, Protectora nie ma w Poznaniu, jet w Dobrej MYsli, koło Leszna , OStrowie i Głogowie... byłem zobaczyłem... nie jest zle ale i tak Ekwador rules

Kijanka, jak było w Kolobrzegu, wczoraj wlasnie wrociłem i musze przyznac ze imieniny Krisa - PKP - 2 najlepsze imprezy w moim zyciu




-[][]------[][]- BodyBuilding -[][]------[][]-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
cos u Ciebie chudo od roku Karol

Nie można czynić postępów, trenując więcej niż potrzebuje tego organizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
tak Karol,to byla najlepsza impreza w zyciu. Szczegolnie piatek-wypas na maxa. Muza,oswietlenie-wszystko bylo super.Bylem pod ogromnym wrazeniem.
Znowu pokazalismy zwyklym ludziom jak nalezy sie bawic. W telewizji wygladalo to super.
Sobota-nie wiem czy to zmeczenie,czy zbyt wielu DJ-i-muza gorsza niz w piatek.
Troche wiecej spodziewalem sie po plazy-wyobrazalem sobie setki tanczacych ludzi,a bylo inaczej.
Teraz pozostaje czekac na mielno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Doskonaly byl pomysl z przywiezieniem kanap z Ekwadoru-dzieki temu czulem sie jak w domu. Takie Manieczki tylko bez dachu-wersja cabrio
Piatek i sobote przetanczylem naprzeciw drugiej kolumny od wejscia,pierwszy i drugi rzad lawek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fotki z basenu

Następny temat

mój basiorek i nie tylko :-P

WHEY premium