SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kierowca ciężarówki a siłownia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 192 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2310
Witam. W najbliższym czasie chciałbym podjać prace kierowcy ciężarówki. W domu tylko co każdy weekend ale nie chciałbym rezygnować z pasji czyli treningów. Wiem że w trase mógłbym wziąść ze sobą sztangielki , kilka krążków no i może gryf łamany i prosty krótki i robić trening w czasie pauzy ale co z resztą bo np klatki piersiowej nie da rady zrobic i pleców zleksza. Da się to jakoś pogodzić? Macie jakieś pomysły? Proszę o porady :) pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 253 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1234
aha czyli dopiero poczatki :) wez sie za robote potem mysl o silowni jak masz fuche to sie jej trzymaj pozdro

Zmieniony przez - surpsa w dniu 2010-10-26 22:47:12

Pomogłem? daj SOGa ;*

Zajmuje się pomaganiem ludziom w problemach zdrowotnych
masz pytanie odnośni Twojego zdrowia? pytaj!
Postaram się pomóc i odpowiednio Cie pokierować co masz zrobić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1952
w trasie łapy a w weekend większe partie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4187
Ciężarówka duża to zmieścisz ławkę wyciąg i resztę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 192 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2310
OK dzieki bardzo za wasze rady. Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 253 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1234
z samej kierownicy Ci sie takie lapy wyrobia ze ohhhh a lydki? sprzeglo hamulec gaz czlowieku, klaksonem tym co jest na dachu mozesz robic biceps spokojnie pozdro :)

Pomogłem? daj SOGa ;*

Zajmuje się pomaganiem ludziom w problemach zdrowotnych
masz pytanie odnośni Twojego zdrowia? pytaj!
Postaram się pomóc i odpowiednio Cie pokierować co masz zrobić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 264 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4177
czyli ogólnie to bardzo ciężko będziesz miał :/
powodzenia....

Never Back Down

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
surpsa co ty człowieku w średniowieczu sie zawiesiłeś, teraz biegi zmieniasz pokrętłem, automatycznie, a kierownica chodzi lżej niż w niejednej osobówce

robuch raz na weekend w domu to nie jest zle, chłopaki po 3 tyg. w trasie są w niektórych firmach i tydzień w domu, rób tak jak sosna90 Ci radził.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 253 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1234
SasiadxXx ja ciezarowke widzialem ostatni raz taka amerykanska z normalna skrzynia biegow nie lopatkami :D no i nie trzeba byc umyslowo uzdolnionym zeby zrozumiec ze moja wypowiedz to zart oczywiscie :P

Pomogłem? daj SOGa ;*

Zajmuje się pomaganiem ludziom w problemach zdrowotnych
masz pytanie odnośni Twojego zdrowia? pytaj!
Postaram się pomóc i odpowiednio Cie pokierować co masz zrobić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 192 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2310
Dzieki wam koledzy ale jakoś trzeba sobie radzić :) Hantel w trase i jechane :)pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 253 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1234
Ok do rzeczy... Wątpię że coś ci da ta hantla, jeździsz w weekendy tylko tak? ile cię w domu nie ma dokładnie od jakiej godziny danego dnia do jakiej godziny?

Pomogłem? daj SOGa ;*

Zajmuje się pomaganiem ludziom w problemach zdrowotnych
masz pytanie odnośni Twojego zdrowia? pytaj!
Postaram się pomóc i odpowiednio Cie pokierować co masz zrobić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
mc na postoju mozesz zrobic i juz masz swietne cwiczenie
podrzut siłowy tez mozesz zrobic

nie bedzie tak zle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

$$$ ^^^ PRO SIŁOWNIA kowalmilosz12 ^^^$$$

Następny temat

trening na silowni akademos gdansk

WHEY premium