SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy zacząć

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1307 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6682
Czy ty czasami nie chcesz sam siebie usprawiedliwic....?
Po tych 20latach koxowania gdy fujara bedzie wygladala jak sznurowka od butow a jajka jak tic-taki, gdy twoja watroba przestanie teoretycznie istniec, gdy kazdy atak kaszlu bedziesz bral za zawal serca, gdy bedziesz sie poruszal 10m/h bo jak przyspieszysz to twoje krowie serce malo co nie wyskoczy gdy to wszystko nastapi powiesz sobie... przeciez oni mowili ze juz mozna....

hehe cos czuje ze potrzebujesz czegos takiego, gdy besziesz robil kolejnego shota gdy ta igla 0,7x30mm bedzie przebijala twoje cialo z donosnym peknieciem... bedziesz siebie usprawiedliwial... ONI mowili ze juz moge... a skoro oni mowili to znaczy ze bedzie dobrze.... nie zaszkodzi... nie bede mial malej fujary... bede mogl bzykac do woli na dyskotekach... ONI powiedzieli ze juz moge

Sorry ale sie troche zjaralem i jakos mnie tak naszlo

Ja zaczelem po 2 latach cwiczen na czysto... chodz nadal nic nie biore

Konstytucja Rp art. 5 ust. 1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3309
lol
Byłem ciekaw po prostu po jakim czasie zaczęli experci i specjaliści tego forum koxować. Ja myśle że jescze 3 lata zanim zacznę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
to tak jak z ćpunami.Powie ze nie jest uzalezniony bo moze wytrzymac 3 miesiące.Ale przez te trzy miesiące mysli codziennie o jednym i odlicza minuty do kolejnej imprezy.To wlasnie juz jest uzaleznienie.
A ty czekasz tylko kiedy jak najpredzej zacząc koksowac, to tez dla mnie jest głupkowate.

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Jaki jest wogóle Twój cel??Przecież masz b.dobre osiągi jeśli dotychczas nic nie brałeś!Zastanów się czy warto
A jak stoisz siłowo tak z ciekawości zapytam?-Wypełnij profil

Zmieniony przez - BadMad w dniu 2004-11-26 01:23:28

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3309
Czy ja wiem czy bardzo dobrze . Na razie za krótko ćwiczę by coś powiedzieć więcej. Siłowo stoję różnie np na klatkę podnosze 80x9 w skosie w ostatniej seri, na razie płaskiej nie robiłem a np. na biceps 8x40kg na prostej. Siła mnie nie interesuje jest ona skutkiem ubocznym treningu masowego który będzie trwał 1,5 roku. Moim celem jest wystartowć na debiutach kulturystycznych za 2 lata i zająć miejsce koło pudła no może 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36589
Witam wszystkich to chyba mój 1szy post w dopingu, ale czytam już jakiś czas:)

Longinus, sam musisz wiedzieć kiedy zacząć , jeśli masz dalej przyrosty to pociągnij jeszcze na sucho, a jeśli mimo odowiednio ułożonej i stosowanej diety, prawidłowego treningu , suplementacji i regeneracji nie osiągasz przyrostów i musisz żebrać każdy mm obwodu to znak , że pora coś przyp.ierdolić:)

a w ogóle to przeczytaj post venoma https://www.sfd.pl/temat48194/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 660 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8179
Longinus SOG za ambicje.......


"80x9 na skosie........płaskiej jeszcze nie robiłem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3309
Czytalem już kiedyś tego posta dzięki za odp. Pozostaje jeszcze jedna nurtująca mnie sprawa... Kiedy "wy" zaczęliście brać???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3309
Ćwicze dopiero 2 miesiące po 1 rocznej przerwie więc płaskiej nie robię Dzieki za soga Nie odbję, bo kupuję u kumpla w sklepie odżywki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca+Winstrol= pierwszy cykl

Następny temat

Co na dobry miesien?

WHEY premium