SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy CI*** sie czerwieni, kiedy CH** staje jak sosna zajrzyj tutaj do * SPAM POSTA*

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140063

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
hehe nie..
ja ci nie polece mojego sposobu bo ja gram kasa,a jak mnie wuchojaja azjaci to nie bede miec..to tej pory ani jednego razu mnie nie wystawili chocby byli najmniej wiarygodni..

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
****a panowie 5 dniw szpitalu bylem. Ile spamow mnie minelo ?

siemka wszystkim

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
zakonczyl sie stary ten co ja zmotoalem i ten jakis z cifkami w ankiecie jest bo sie korvy domagaja wsioki..

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
no to cos slabo.

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
malo powiedziane..jakis jednooki korviszon wszedl tu raz na dluzej to teraz pomniki zrobia zeby tylko wszedl spowrotem..nie rozumie-doping temat meski a tu do dzis dnia wspomnienie sipa smierdzace..

Zmieniony przez - SaMuRai-N w dniu 2007-10-10 11:52:51

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
glodnemu chleb na mysli
komus tu czegos brakuje. spadam bo sie jeszcze troche zle czuje. ***ane antybiotyki. nie jadlem juz ich ze 5 lat bo zawsze odmawialem. *****sko sie po nich czuje.
3m sie Bartek

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
szybkiego powrotu do zdrowia kolezko :)

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Siemka Jaruss nie mogłem o 6 w spamie napisać bo sie musiałem zbierać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Dzień doberek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3154 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40358
siemanko macie jakies fajne filmiki z bijatyk ulicznych??? bo ziomkowi musze cos pokazac

....... IT'S.......
... MY...
....... LIFE .......

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clomid da się zastąpić?

Następny temat

repoxygen

WHEY premium