SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy CI*** sie czerwieni, kiedy CH** staje jak sosna zajrzyj tutaj do * SPAM POSTA*

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140052

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Powrót był z uśmiechem po uszy jak juz byłem na siłce



Nie miałem z tym problemu Chociaż lenistwo troche moze to utrudniało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
ja mam wlasnie ten problem ze jestem za***iscie leniwy, ale tak w dolownym i doglebnym tego slowa znaczeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
heh tez miałem wakacyjna przerwe -a wogole to miałęm w *** przerw przez kontuzje i mimo ze przez to forma jest zadna to sie nei zniecheciłem
powrót jest zawsze ***owy bo przychodzisz is ie okazuje ze ciezary ktorymi ostatnio pracowałes sa tylko marzeniem-wkurvienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
dokladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
DRW skad ja to znam jak jeszcze chodziłem do gimnazjum to tylko tak..budzik rano...pierwsza myśll...ale mis ie nie chce poczułem taką wewnętrzną ulge i już nie poszedłem zawsze uważali mnie za kozaka w klasie jak przechodziłem cały tydzień do szkoły a przeważnie zawieszałem sie na środzie tak samo jest na ławie wypuchanie 1-5 idzie gładko ale później sie już niecierpliwie

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
dla mnie najgorsze nie jest spadek sily czt masy ale wytrzymalosci, robisz serie miesnie bolola, psycha "siada" i mowi "nie dam rady"

trolu teraz mnie nie bylo caly tydzien w szkole bo za leniwy jestem zeby wstac:/

Zmieniony przez - DRW w dniu 2007-10-12 15:23:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
DRW my takie same modele też sie nie moge z tym przemóc...chociaż siłe mam ale psycha mówi nie :/

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
wojsko by sie przydało dla takich leserów

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
dokladnie, ***ana psycha:/

dobra pozniej pogadamy bo kumpel zaszedl, trzymta sie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clomid da się zastąpić?

Następny temat

repoxygen

WHEY premium