SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KickBoxing i Siłownia Raz w Tyg.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 304 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12309
stylekuba katujesz samą klatę i łapy? Ile bierzesz na MC i Przysiad? mając 17 lat różne rzeczy ma się w głowie, ja go rozumiem ;) Co do autora, aby następował progres musisz ćwiczyć min. 2x w tygodniu. Ćwicząc raz będziesz miał mierne efekty, a robić coś żeby nie było efektu jest bezsensu. Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 33
we wtorek robie klata triceps 3 ćwiczenia na partie w czwartek nogi w sobote bary i bicepsa z kapturami nie jest az tak zle ale faktycznie na fotce zle wyszly sorki ale nie miałem zamiaru sie chwalić .... poprostu chodzilo mi o to ze jak bedzie tak cwiczył to dobre efekty są
i z wymiarami nie klamie bo szczerze to mam to gdzies czy mi wierzycie czy nie,nie znacie mnie tak ze chyba nie mam powodu klamać co do rekordow to znam tylko klate nogi robie dopiero od 3 miechow tak ze troche słabo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stylekuba zayebisty jesteś tylko czekać aż fanklub powstanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
we wtorek robie klata triceps 3 ćwiczenia na partie w czwartek nogi w sobote bary i bicepsa z kapturami

A gdzie prostowniki i najszerszy grzbietu, gdzie brzuch?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 33
wczesniej pisałem ze chodze tez na full contact i na cwiczeniach robie brzuszki i pompki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 304 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12309
Na najszerszy robisz pompki ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 213 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2643
Saduu przestań, przecież napisał wyraźnie że brzuszki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Przy pompkach też pracują najszersze kocie . I to dosyć mocno. Dlaczego 1 raz w tygodniu ma nie dać progresu? Wytłumacz mi proszę bo nie rozumiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 304 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12309
OBELX
Przy pompkach też pracują najszersze kocie . I to dosyć mocno. Dlaczego 1 raz w tygodniu ma nie dać progresu? Wytłumacz mi proszę bo nie rozumiem.


Mówisz, o rzeczach tak oczywistych jak, że przy wyciskaniu sztangi pracuje triceps. Robienie kilkudziesięciu pompek nie jest podstawowym ćwiczeniem w celu rozwoju mięśni najszerszych grzbietu http://www.kulturystyka.pl/atlas polecam przejrzyj sobie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 213 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2643
Czekam na ownage ze strony Obeliksa :DDD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze walki na ALMMA a wiek...

Następny temat

Strikeforce: Rockhold vs Jardine - 7 stycznia!!!

WHEY premium