SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KeltonToEkipaSporaRobiSprzętTERMINATORADudaDoNasNiePasu***oOnMarboPreferuje-SpamVol.5

temat działu:

Usuniete tematy

Ilość wyświetleń tematu: 101619

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15896
Ja nie jestem zboczony tak jak ty i ARni
Elaine Ty lepiej nie gadaj z nimi bo to rasowi onaniści
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1902 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13287
My jesteśmy zboczeni ??????
Jak tak twierdzisz to możesz obrobić Łukaszowi , albo na jakiegoś anala się z nim umówić , bo wy macie inną orientację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
:D dzięki za ostrzeżenie:D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15896
Dobra dobra pogadaj sobie
Prawda w oczy kole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1902 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13287
Arni - trzeba spuścić w******* borysowi , bo powoli mnie denerwuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"profil przetrzepał"

nie tylko profil przetrzepał


a dzieckiem nie jestem jeszcze troche i bede pełnoletni więc mi możesz pokazać taki foty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
jak chcesz fot to masz pełno portali....

nie dziwię się, że kobitek tu nie macie:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no zauważyłem że borys ostatnio za bardzo sie luzuje trzeba chłopaka troche uspokoić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1902 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13287
A ja mam tymczasowy , ale to się wytnie , więc śmiało możesz mi wysłać na e-mail te foty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Arni a komu jeszcze przetrzepałeś ?

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Recenzja zestawu Tryton III

Następny temat

Kelton poręcz PD1+drążek

WHEY premium