SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KeltonToEkipaSporaRobiSprzętTERMINATORADudaDoNasNiePasu***oOnMarboPreferuje-SpamVol.5

temat działu:

Usuniete tematy

Ilość wyświetleń tematu: 101554

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Łukasz rucha psy i koty, nawet owce pozbawił cnoty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 354 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2465
1;0 :P arni wyluzuj

" pieniądz do drzwi nie puka a nie każda panna to j***na suka "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty daj lepiej SOGa a ja wyluzowany jestem cały czas

zgrywałem się po prostu a wy już przestraszeni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4257
Arni robisz dzisiaj trening ? :D

If You want to be bigger, ... you must train harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
barki i bicek dzisiaj zrobie jak dam rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4087 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15081
uh dopiero z imprezy wróciłem melzanz za***isty ladnie mordy zjaralismy ^^
widze ze duda na a2f sie wybiera tez mam zamiar na awwf isc tylko nie wiem na jaki kierunek ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4257
Czemu miałbyś nie dać rady :D Ja barki i nogi lecz nuk nie robię zamiast tego robię brzuch :D

If You want to be bigger, ... you must train harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam zakwasy na barkach po wczorajszej jeździe rowerem kvrwa w nocy rowerem przed pałami uciekałem bo bez świateł jechałem musiałem sie w krzakach schować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4087 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15081
haha :D smiesznie to musialo wygląać xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najpierw ich minąłem przez jakieś pole bo objazdu żadnego nie ma..potem wjeżdzałem na wiaduk patrze a samochód za mną jedzie to zapier**lałem z całych sił i za wiaduktem ledwo co wyhamowałem wjechałem szybko za jakieś drzewa i sie schowałem włączyli długie światła chvja bo mnie zczaili chyba, ale pojechali dalej
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Recenzja zestawu Tryton III

Następny temat

Kelton poręcz PD1+drążek

WHEY premium