SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kcal i rozkład makro

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Czesc, po weekendzie planuje wrócić na właściwe tory. Kiedyś wiele lat temu, bo chyba z jakieś 12 zawitałem na to forum jako 102kg nastolatek z gimnazjum xd. Ćwiczyłem 2 lata i już jako 18 kawaler zszedłem do 68-70kg. Ale nie będę się sentymentalnie rozpisywał, bo cringe XD.
Teraz mam 27 lat, 179 cm i wazę 140kg, to dzięki waszym radom które mi daliście jak zbiłem do 70kg zeby zacząć robić masę i proszę myśle ze już czas chyba przestać zwłaszcza dlatego, ze przez ten czas zapomniałem chodzić na siłownie xdd.

Nie no tak na poważnie to witam wszystkich ponownie, potrzebuje pomocy z kalorycznoscia na redu, bo trochę się zalałem przez kilka lat 0 aktynowsci jakiejkolwiek.

Trening 3x FBW + cardio / spacery z psem
Praca siedząca 8h wryty w monitor.

Na potreningu wyliczyło mi 2180kcal zeby schudnąć, ale na dzień dobry przyjąłem 2300, bo 2180 wydaje mi się ciut za mało.

Wiek: 27
Waga: 84kg (sporo fatu)
Wzrost: 179 (ale wszystkim mówię ze lekko ponad 180cm xD)

Rozkład kcal i makro przyjąłem sobie taki jak na załączonym foto, jest git?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33092 Napisanych postów 23179 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278086
Kalorii masz nadal za malo jak na start redukcji , białko mozesz podbić do 2-2.2 g/kg a reszta do przyjęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
To ile byś proponował 2500?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Kalorii masz za mało, wejdź w tematy podwieszone w dziale i tam będziesz miał wzór na obliczenie zapotrzebowania kalorycznego który dość szczegółów uwzględnia twój tryb życia i twoja aktywność. Zrób to krok po kroku i możesz tutaj wstawić twoje obliczenia i co zakładałeś to zweryfikujemy i sprawdzimy czy wszystko dobrze podobierałeś. Co do samego rozkładu makroskładników to też tutaj nie do końca jest dobrze, nie jest źle Nie ma tragedii ale troszkę zmienił, przyjął 2 g białka na kilogram masy ciała oraz minimum 1 g tłuszczu na kilogram masy ciała, a reszta z węgli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33092 Napisanych postów 23179 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278086
coockawsky
To ile byś proponował 2500?
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_BF-t276436.html  wylicz i wstaw obliczenia do oceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 741 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5794
Sprawdzałeś ile jadłeś do tej pory?
Teoretycznie uderzeniowo mógłbyś spróbować na to 2300 na dwa miesiące i zrobić przerwę kilka tygodni i znowu lecieć temat ale jest duże ryzyko że nie dasz rady psychicznie a mało kto jest tak zdeterminowany.
Z praktycznego punktu było by spoko jak byś jadł tak jak jadłeś do tej pory ale tym razem wbijał wszystko w Apke co ci wyliczy ile tego jest i na koniec tygodnia zrobić sobie z tego średnią i od niej uciąć z 500 kalori jako starter później w razie zastoju znowu odejmujesz z 200 i czekasz na reakcję organizmu.
Proces na początku jest turbo upierdliwy plus wymaga wagi kuchennej ale tak chyba najdokładniej.
To nie jest jedyny patent jak ugryźć ten temat każdy z nas ma swoje może ktoś poradzi coś wygodniejsze ja bym tak to ogarnął.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta i ćwiczenia

Następny temat

Masa czy redukcja?

WHEY premium