SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kasowanie tematów w posiłowni, o siłowni

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
Witam, mam jeszcze do was jedną prośbę. W Po siłowni, o siłowni powstaje niemal codziennie wiele tematów odnośnie co kupic a czego nie, co wybrac etc. (sprzęt) jest już taki temat, ktoś sprytny wpadł w końcu żeby założyc jeden temat do tego przeznaczony, nie pamiętam jego nazy ale jest teraz jeśli nie na pierwszej stronie to na drugiej w dziale. Jednak większośc woli założyc temat i podac linki z pytanie mco wybrac. Czy nie moglibyście czegoś z tym zrobic? Wiadomo, że każdy świeżak załozy temat i będzie miał w dupie całą reszte, to krótka piłka "kolego, tu masz ten temat od tego i tu w nim pisz, po dobie kasujemy ci temat bo j est zbędny" myśle, że po podaniu takiej informacji nie było by aż takich problemów, nie ja jeden to zauważyłem, no po prostu codziennie są takie tematy. Pozdr.

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
DUDA_ najbardziej pimpujesz kelton, to pewnie stąd masz moda.

nie róbcie sobie jaj, niedługo to nie będzie można dać projektu ławeczki bo zaraz, że kelton wykupił prawa bla bla bla i nie wolno wklejać takich rzeczy .

dobrze Pepo, że masz takie zdanie bo w innym wypadku to byłby armagedon

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tommac damy ci moda i zajmiesz sie tym okey?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
DUDEK, rozumiem, że na to nie ma czasu i zawracam tylko wam dupy, no ale taka prawda, ile takich tematów jest? jeden wielki burdel sie robi.

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-07-28 10:51:20

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
Dudek swoją drogą pamiętam że wątek aby tak owy dział powstał był. lecznie cieszył by się zbyt dużą popularnością lecz w danej chwili w psos jest ogrom takich tematów może Dział sprzęt treningowy przydałby się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
"Dudek swoją drogą pamiętam że wątek aby tak owy dział powstał był...może Dział sprzęt treningowy przydałby się"

Choc nie przyszło mi to teraz do głowy dzięki chuck, że mi o tym przypomniałeś, bo tak się składa, że to nawet ja ten temat kiedyś założyłem.

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58084
wątpie ze taki dzial powstanie
z jednej prostej przyczyne
kelton wykupil dzial na forum i teoretycznie powinno sie takie tematy tam zakładać a jak jest w praktyce ...

sami wiecie

pzdr.

Zmieniony przez - good_year w dniu 2008-07-28 13:08:04

Członek <<< SHOTTAS Team >>>


Są Rozstępy, Są Postępy:)....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
ale wracając już do pierwszeg posta i zamykajac temat "nowego działu" pomyślcie co z tym zrobic, czy w ogóle pasuje wam taka koncepcja? Bo jak inaczej zrobic z tym porządek? Podejrzewam, że wielu ułowmnych się znajdzie co "wysłanych artykułów 1 przeczytanych 0 (bądź 1)" i nawet jak będzie dział "SPRZĘT" pod "po siłwoni o siłowni" to wpiszą ****a co wybrac w "po siłowni, o siłowni"... dlatego też odsyłam do początku tematu i czekam na dalsze odpowiedzi.

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58084
zawsze mozna powiesic temat z zapytaniami o sprzet i go podswietlic na jakis inny kolor.

pzdr.

Członek <<< SHOTTAS Team >>>


Są Rozstępy, Są Postępy:)....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
good year%-0 nie bądź naiwny ktoś wysyłał plakaty animala na maile i w końcu podali linka-ściagajcie teraz z linka- 10 kolejnych maili... poten co 2 strony podawali linka i wyzywali że tu sami d****e i nie umieją czytac... dalej maile podają... a najlepsze w tym wszystki m jest to, że od połowy tematu, nie wcześniej, temat miał zmienioną nazwę NIE PODAWAC MAILI-LINK, to samo ze sprzętem, dziś już 2 gości chyba nowe tematy założyło, trzeba, przekierowywac gosci, i kasowac ten bajzel co robią, bo sami z siebie niestety porządku nie utrzymają.

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58084
zycie
wiadomo tluki same he he
no ale jak sie nauczyli ze po silowni o silowni sie daje takie tematy to jak zrobia nowy dzial to i tak tam nie beda wklejac tylko i tak do tego dzialu

a moze by zrobic tak jakby poddzial tak jak jest w boku albo u keltona tez jest bok tak

pzdr.

Członek <<< SHOTTAS Team >>>


Są Rozstępy, Są Postępy:)....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Witam jako Moderator Działu Kelton ,a może Cześć Tematów mogę z sprzętem przenosić do działu Kelton. W dziale po siłowni o siłowni spędzam i tak dużo czasu . Tam im pomożemy w doborze sprzętu , może to w części zrobi porządek w dziale Po siłowni o siłowni .
Jest też druga opcja taki poddział mógłby powstać w dziale Kelton

Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2008-07-28 18:58:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ortografia na forum, po siłowni o siłowni

Następny temat

BANAN Włamanie na konto barteklip

WHEY premium