SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kami18

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To są mimo wszystko bardzo duże ogólniki.
Trzeba dobrej znajomości biochemii, aby zrozumieć te procesy. Dlatego polecam lekturę na próbę

Tłuszcz może obniża, ale indeks glikemiczny, który jest kiepskim miernikiem czegokolwiek.
Indeks insulinowy jest najwyższy w pokarmach bogatych w węglowodany i tłuszcz a nie same węglowodany.



Zmieniony przez - rossi_ w dniu 2010-09-23 17:10:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
to jest ciekawe ale na biologii trzeba tyle kuc ze ja wole isc na mat fiz - wystarczy zrozumiec:)
to tak lekki spam
a co do tematu to jak smpa mowi moze nie potrzebujesz az tak duzo
albo obniz aktywnosc zamiast dowalac jeszcze kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2490
ah te mity, nie do zdarcia

ja polecam taką lekturę

http://www.bodyrecomposition.com/nutrition/nutrient-intake-nutrient-storage-and-nutrient-oxidation.html



a tutaj posty aragona

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?s=&threadid=263317&perpage=30&pagenumber=2

sory Rosii, ale jakoś bardziej wierze w to co mówią tacy ludzie jak jak lyle, berkhan czy alan aragon



a tym czasem idę w*******ić owsiankę z masłem orzechowym i niech nikt mi nie *******i, że się otłuszczę




aha, w tym drugim linku to cytują chyba berardi'ego, ale założę się, że teraz to on już sam nie wieży w te bzdury co czasem wypisywał

Zmieniony przez - PrzyCinak w dniu 2010-09-23 18:54:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
sluchaj nikt tu nie mowi ze nie mozna laczyc wegli i tluszczy w posilkach
mowimy tylko ze duzo tluszczy OGOLEM w diecie w polaczeniu z duza iloscia weglowodanow moze spowodowac nadmierne odkladanie tkanki tluszczowej

za to jesli chodzi o laczenie to nie powinno sie laczyc jedynie wegli prostych i tluszczy nasyconych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2490
nie, mówicie, że ww + fat = fat na dupie

sluchaj nikt tu nie mowi ze nie mozna laczyc wegli i tluszczy w posilkach
mowimy tylko ze duzo tluszczy OGOLEM w diecie w polaczeniu z duza iloscia weglowodanow moze spowodowac nadmierne odkladanie tkanki tluszczowej


czyli mniej ww z fatem mogę bo nie obrosnę tłuszczem, ale dużo już nie mogę bo obrosnę? to gdzie jest pułap kolego? jeżeli taki mechanizm by dział to każda umiarkowana porcja ww i tłuszczu powodowałaby jego odkładanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
przecież zalezy jakie tłuszcze łaćzymy i jakie węglowodany mozna spokojnie łączyć generalnie gdy przekroczymy pułap kaloryczny adipocyty bedą się powiększać śiweto

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2490
właśnie, kalorie się liczą, jak zjemy za dużo to brzuszek urośnie i nie ważne czy to dodatkowe kcal z ww czy fatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
dokładnie, kazdemu o to samo chodzilo niekoniecznie każdy jasno sie wyraził
niech kolega bubba89 przedstawi jakies obliczenia i dane to sie zobaczy czy rzeczywiście potrzebuje 4000 kcal

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
to juz zalezy od procentu kcal ww i tluszczy
iczywiscie od kcal tez ale rozklad tych kalorii na makroskladniki tez jest wazny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie prawdą jest że nienasycone kwasy tł nie mogą otłuścić normalnie równiez odkładają się w postaci tkanki tłuszczowej przy dużej podaży

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nic nowego- REDUKCJA

Następny temat

posilek przedtreningowy

WHEY premium