SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kaloryfer

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 17 lat waze ok 70 kg , 184 cm i chciałbym miec widoczny kaloryfer od kwietnia cwicze Abs workut teraz cwicze Abs workout how to have six pack - Level 2 i Chest Workout Level 2 co drugi dzien i nie mam tylko widoczne miesnie brzucha jak sie napne macie jakies porady ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Trudno powiedzieć, zależy to od twego bilansu kalorycznego ale tak ze 40g białka i 70-80g wegli daj.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przestań ćwiczyć małpie treningi tylko zacznij normalny trening . Więcej porad dostaniesz w tym dziale - https://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 117
co masz na myśli mówiąc małpie treningi a i mam daelko do siłowni i nie posiadam zadnych hantli czy cie zarków no oprocz moze 1,5 kg ale to za malo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
nie wystarczy walić 500 brzuchów dziennie, w "rzeźbieniu brzucha" najistotniejsza jest dieta każdy ma mniej lub bardziej rozwinięte mięśnie brzucha a odsłaniamy je w kuchni, chyba że jesteś 50 kilowym patykiem wtedy świecisz kratą jak gruba kobita cyckami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2543 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14764
Pierw zbuduj mięsień by go później było widać.

Trzeba trawę tyrać nosem,żeby zostac komandosem...

Systema Specnaz Training...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 117
Tylko ze ja nie cwicze 500 brzuszków dziennie tylko kazda partie brzucha po okolo 40 powtórzeń a z dietą to za bardzo niewiem jak ja ułozyc bo jestem początkujący w tych sprawach , a imam takie pytanie taki kaloryfer zeby byl widoczny to długo trzeba trenować z dietą oczywiscie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
napisałem dla przykładu z tymi brzuszkami, po prostu ćwiczenia są drugorzędne najpierw dieta ;)

ćwicz to zobaczysz, na następne wakacje na pewno będą efekty

skocz do działu Junior i w najważniejsze tematy w podwieszonych, poczytaj i będziesz miał więcej informacji jak rozpisać dietkę, załóż w juniorze temat tam później dietkę wstawisz do oceny/poprawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 117
Mam dalej ćiwczyc te ćw co ćwicze czy jakieś inne ? a i nalepiej co drugi dzień czy 3 razy w tygodniu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 117
ok dzięki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosz o pomoc tylko powaznie

Następny temat

Pływanie rozgrzewka

WHEY premium