SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalorycznść do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6860

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

35

Płeć

man

Cel

redukcja

Waga

80

Wzrost

178

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

ok 25-28

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca siedząco chodząca tereningi 3x60min siłownia

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

siłownia

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

coś tam - bez przemyślenia

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

ok

Stosowana lub planowana suplementacja

białko, tribulus, magnez wit d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Poza tym, nie można bazować na tak uszczuplonej ilości posiłków. Dieta ma być urozmaicona:

http://potreningu.pl/articles/914/dlaczego-dieta-powinna-byc-urozmaicona 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Podziel swoją rozpiskę na posiłki i wstaw ją ponownie ( po poprawie ) do sprawdzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3742
To wcale nie takie proste ułożyć to idealnie.
Wklejam moje dzisiejsze wypociny
Bez chleba mogę wytrzymać ale jak sobie poradzę z produkcją własnych wędlin to nie wiem.
Dziś były udka na parze z warzywami. Warzywa na parze ok ale mięso, no wybaczcie ale żułem jak trawę mimo że było przyprawione dobrze.
Generalnie będę bazował na piersiach z kurczaka smażonych. Jak nauczę się rybę robić podzielę to z np. morszczukiem.









Zmieniony przez - Lucenty w dniu 2018-02-05 19:02:33

I used to love her, but I had to kill her
I used to love her, but I had to kill her
She bitched so much
She drove me nuts
And now I'm happier this way

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3742
Sałatka jarzynową robiliśmy sami wiem że nie powinienem ale no cóż początki są trudne.

I used to love her, but I had to kill her
I used to love her, but I had to kill her
She bitched so much
She drove me nuts
And now I'm happier this way

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Za dużo nabiału. Po co 6 posiłków? Spokojnie można jeść 4 i wtedy jest logistycznie łatwiej. Wędliny? A po co Ci wędlina? Dieta nie ma być Obrzydliwa (choć może to i jakaś metoda na redu ) Nie lubię kurczaka - nie jem kurczaka. Jedzenie na parze mi nie smakuje - wybieram inne metody obróbki. Udka można upiec, zamiast suchej piersi zrobić gulasz z szynki czy łopatki, z wołowiny i passaty sos do spaghetti. U mnie dziś były gołąbki bez zawijania - trochę problem z policzeniem kaloryczności, bo trzeba zsumować składniki i podzielić przez ilość uzyskanych gołąbków, no ale nie musiałam jeść kurczaka na parze <dramat>Z ciekawości - jak można zjeść serek wiejski, kurczaka i orzechy w jednym posiłku. Odżywki też za dużo, a za mało dobrego, odżywczego jedzenia.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa podczas SW

Następny temat

ocena posilkow

WHEY premium