SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalinestyka czy silownia ???

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 74 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 840
Witam. Mam kilka pytan. Jestem sobie chudym chlopaczkiem (72kg na 196cm wzrostu). Od 4 miesiecy walcze by z soba cos zrobic na poczatku pierwsze 3 miesiace trenowalem kalinestyke i efekty byly w miare zadowalajace potem zaczalem cwiczyc na silowni minelo juz jakies 2.5 tyg efektow brak (niby skoczylo mi 1kg ale wszystko poszlo w brzuch (bicek,uda itp bez zmiany (a w kalinestyce w tym czasie mialem efekty w bicku itp))). Nie mam mozliwosci przestrzegac dokladnej diety ale staram sie jesc ryze,platki kukirydziane itp.
Czy mozliwe jest ze kalinestyka dziala lepiej na rozwoj moich miesni ? Czy trenujac kalinestyke zrobie mase ?
Podejrzewam ze to ze silownia mi nic nie daje to chyba wina diety czy kalinestyka nie wymaga takiej dokladnej diety ? (Bo jadlem tak samo a efekty byly
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Możesz w jakimś stopniu poprawić muskulaturę trenując kalistenikę. Ale nie ma to nawet porównania z treningiem kulturystycznym.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1202
no napewno się tak bardzo nie rozbudujesz trenując kalistenikę jak przy treningu z ciężarami ale trenując kalistenikę masz mniejszą szanse na kontuzje. A kalenistyka wymaga diety. Jedz więcej to będziesz mieć efekty.






Zmieniony przez - wademekum w dniu 2016-01-15 18:36:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
Czy ja wiem, czy mniejsza szansa na kontuzję? Jeżeli lecisz dalej i wchodzisz w różne pozycje statyczne typu waga, czy flaga albo dokładasz jakieś fikołki na drążku to ryzyko kontuzji o wiele bardziej wzrasta.

Wiem co mówię, bo siedziałem w temacie koło 1,5 roku i całkiem nieźle mi szło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

9 lat na forum:) Plan treningowy do oceny.

Następny temat

powrót do formy

WHEY premium