SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalafiory

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872


Wydaje mi sie, choc pewnosci nie mam, ze zalezy to od twardosci chrzastki. Kolega ma uszy jak z gumy i nie ma wogole takiego problemu. Mi uszy puchna od byle pukniecia, poniewaz mam bardzo twarde chrzastki (predzej je zlamie, niz mocno zegne), wiec kazdy mocniejszy ucisk na nie, prawie je lamie. Kazdy trening w parterze bez ochraniacza to spuchniete ucho. Nie moge ich nawet rozgrzac na tyle, zeby nie byly jak zbudowane z twardego i kruchego plastiku. Nosze ochraniacze, ale jak tylko nie zaloze, byle pacniecie powoduje puchniecie ucha. Na zapasach nie zalozylem ochraniaczy i w tej chwili lewe ma jakies 8 mm grubisci, tam gdzie mialo 1 mm, a to dopiero poczatek, bo rwie jak cholera...

Zmieniony przez - seba5700 w dniu 2008-04-05 03:05:08

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
dziwne , i mówisz że w ochraniaczach też jest problem?

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
W ochraniaczach nie, jak nie zaloze i dostane wmiare mocne uderzenie, lub ucho mi sie zawinie przy wyrywaniu z chwytu, czuje cholerny bol zginanej chrzastki i prawie napewno odrazu mam. Nawet na samym rancie drugiego ucha (ten rant na zdjeciu jest u mnie twardy jakby mial plastikowy szkielet) mam takie wybrzuszenie, zostalo po opuchliznie, tam gdzie kiedys dostalem. Normalnie czulem 2 przesuwajace sie czesci chrzastki, jakby ta twarda czesc, a spora czesc ucha mam twarda - pekla. Do teraz ucho po wygieciu zalamuje mi sie w miescu tego dawnego "pekniecia", a obok jest zgrubiala, rozcignieta przez wylew skora. Zreszta to chyba cecha wszystkich moich chrzastek, mam slaba ruchomosc stawow i przykladowo nos rowniez sztywny - calkiem twarda chrzastka. Jak dostane cios, to czuje chrupniecie i mam zwykle wylew na laczeniu chrzastki z czescia koscista, bo nos sie nie ugina, ugina sie same spojenie. Gdy dotykam nosa kolegi (tego, ktorego kalafiory sie nie imaja), to ma go jakby z miekkiej gumy w porownaniu do mojego.

Zmieniony przez - seba5700 w dniu 2008-04-05 03:23:07

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
IMO no na to to już chyba nie znajdziesz rady-to już kwestia uwarunkowań genetycznych

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
No wiem, ze nie znajde, musze nosic ochraniacze. Tak tylko wysnulem teorie, ze podatnosc na urazy chrzastki, ma zwiazek z jej plastycznoscia, bo w moim otoczeniu to obserwuje. Na ile to prawdziwe czy zawsze obowiazujace w sumie nie wiem. Nie bede wszystkim w walce uszu macal.

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 97
nie lubie sie klucic z dziewczyną...:) wiec odpuszcze. ja sciagalem te ,,plony" 5 razy jak narazie i dalej mi rosnie.
TAk wogole to mam genialny ochraniacz na uszy dozwolony na zawody . mianowicie pileczka do tenisa ziemnego przecieta na pol) super patent:DDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam mięciutkie uszy, i na szczęście kalafior mi jak narazie nie grozi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
chrapki,kłóć się,jesli masz rację ale akurat z tej dziedziny mnie nie zagniesz,przykro mi

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 97
oki nie kluce sie. to powiedz mi czy dziewczyny zwracają uwagę na uszy bo trochę sie smuce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
nie,nie zwracają uwagi na uszy
No chyba,że masz takie kalafiory,że już kanału słuchowego nie widać Ale takie się bardzo rzadko zdarzają.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POKAZ WING TSUN KUEN KUNG FU W SZCZECINIE

Następny temat

Rekawice Green Hill

WHEY premium