SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KTO JEST NAJLEPSZYM FIGHTEREM NA ZIEMI....???

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wielkie dzieki! soga ci dac nie moge.

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1088 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6093
moim zdaniem też crocop wygrał by z lewisem na zasadach K1 ale na zasadach boksu to nie wiem. A zresztą to o co tu tak właściwie chodzi???? żeby udowodnić wyższość boksu nad mma i na odwrót??? Jeżeli tak to jest to jakaś głupota bo samo porównywanie tych dwóch styli jest bezsensowne, box to box a nie mma i nigdy nim nie bedzie, jak ktos sobie lubi oglądać boks to niech to robi ja tam np. nie lubie bo w boksie jest za dużo ograniczeń a wszystkie walki są do siebie podobne (mówie tak pewnie dlatego że sie na boksie nie znam) jak dla mnie rządzi mma bo jest poprostu najdoskanalszym sportem walki.... A najdoskonalszym fajterem jest.... Halk Hogan :D

dziwnym nie jest!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 155 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2445
qrde, z tym zielonym pasem powiedzialem bo mi ktos tam powiedzial ze nie mam pojeia o SW bo nic nie trenuje to powiedzialem ze trenowalem.dobra z niektorymi waszymi wypowiedziami juz sie moge zgodzic ale juz bez gadania ze Cro Cop nie trenujac boksu tylko MMA wygral by z Lennoxem na zasadach bokserskich!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 155 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2445
co do tego Boba Sappa:on jest za***iscie duzy, silny i ciezki(swoja droga duzo ciezszy od Lennoxa) ale roznica miedzy nim a lennoxem polega na tym ze on jest 10 razy wolniejszy od Lennoxa i ma duzo slabsze ciosy.a czy znacie moze jakas strone, ktorej mozna ta walke Arta Jimmersona z Roycem sciagnac???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1637 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4489
nikt nie twierdzi ze crocop wygralby na zasadach bokserskich. Uwazam ze nie mialby szans z lenoxem ale jestem takze pewien ze na zasadach k-1 pokonal by lewisa... A duskysja jest po to ze to post "Kto jest najlepszym fighterem na ziemi" I wiadomo ze takowego trzeba wybierac w walkach gdzie nie ma zadnych zasad i zawodnik jest sobie w stanie poradzic z kazdym stylem ;)... Oczywiscie takim maczo jest tylko songo a w realnym swiecie jest duzo najlepszych fighterow na ziemi ;) ale napewno nie jest nim Lenox.

"Racja silniejszego zawsze lepsza bywa"

" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
-= SFD FIGHT CLUB =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1088 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6093
w sumie to nie trudno wybrac najlepszego fightera (moze nie jednego ale kilku) wystarczy wziac najlepsze federacje mma (np. pride ) i sprawdzic kto jest mistrzem. w tej chwili jest nim fedor i czy to sie komuś podoba czy nie on jest teraz w prajdzie najlepszy (mowie tu o wadze ciężkiej) wiadomo że każdy ma swoich ulubionych zawodników i stara się ich faworyzować, ale liczą sie fakty które mówią że emalianenko "rządzi" można powiedziec że on wcale nie jest najlepszy i że np. croCop by z nim wygrał, jest tylko jeden sposób żeby to sprawdzić: wystawić Fedora do walki z Mirko i wtedy się okaże, narazie Fedor musi pokonać Goodridge który powraca po prawie rocznej przerwie a Crocop Vovczanczina i może wtedy dojdzie do takiej walki. wiem że nikt tu nie mówi nic o walce Fedor-Crocop, to tylko taki przykład był, chodzi o to że przy wyborze najlepszego zawodnika należy kierować się faktami a nie własnymi poglądami..... tak więc wychodzi na to że najlepszym fajterm jest komórczak

dziwnym nie jest!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 383 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4614
Komorczk to nawet w******l od gohana dostaje:D
a co do walki crocop vs. lewis to lewis juz na starcie ma przewage bo jest o wiele ciezszy(co nie zmienia faktu ze i tak by dostal wpier*** w k1 a co dopiero w mma... uuuu:). a jesli chodzi o najlepszego fajtera to jest nim... MR.T - widzieliscie jak on potrafi rzucic:D

zreszta sprawdzcie: http://www.sit.wisc.edu/~kljense3/MrTvs.html

dokopuje nawet zolwiom ninja i christinie aguilerze nie wspominajac juz o songu


Brazilian Jiu-Jitsu Soca Team Poland:)

...::: Brazilian Jiu-Jitsu Soca Team Poland :::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde ile tu jest fanow dragonball... az jestem dumny ze jestem na tym forum...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Kain to oni się przewrócili?? Widziałem to, ale nie pamiętam, musze poszukać płytki

You are not a Warrior, You are a Beginner!!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bjj zawodnicy potrzebuje materialow

Następny temat

STRONY Z FILMIKAMI...

WHEY premium